Malema podjudza, że biali planują zabijanie czarnych

Opublikowano: 29.08.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 593

Władze Republiki Południowej Afryki powoli przymierzają się do okradania białych rolników z ziemi w ramach „sprawiedliwości społecznej”. Czarni obywatele tego państwa już nie mogą się doczekać aż rząd wprowadzi odpowiednie poprawki do konstytucji, dzięki czemu będzie mógł rozpocząć grabież w zgodzie z literą prawa.

Prezydent Cyril Ramaphosa, który jakiś czas temu wezwał partię rządzącą do rozpoczęcia prac nad wprowadzeniem zmian w konstytucji twierdzi, że państwo nie będzie okradać białych farmerów z ziemi, tylko wprowadzi reformę rolną, ale przecież na to samo wychodzi. Ewentualna poprawka do konstytucji ma zawierać zapis o możliwości przejmowania ziemi, należącej do białych rolników bez wypłacania odszkodowania, a następnie przekazanie jej w ręce czarnego chłopstwa.

Murzyni z RPA często prześladują, napadają i zabijają białych, których traktują dosłownie jak najeźdźców. Wielu z nich nie może się już doczekać aż rząd zacznie okradać białych z ich ziemi, a niektórzy już otwarcie wykrzykują slogany typu: „Pozwólcie nam zabić białych ludzi”.

Julius Malema, założyciel Ruchu Bojowników o Wolność Gospodarczą, znany również jako „Hitler z RPA” twierdzi, że prezydent i partia Alians Demokratyczny chcą sabotować plany wywłaszczania ziemi bez wypłaty odszkodowania. Malema nazwał białych „ekstremistami” i zarzucił im, że przygotowują się do zabijania czarnych, a pomagać w tym mają Żydzi, którzy podobno udzielają im odpowiedniego szkolenia.

Coraz więcej wskazuje na to, że w Republice Południowej Afryki może wybuchnąć wojna domowa. „Hitler z RPA” ogłosił, że on i cała rzesza jego zwolenników są gotowi zginąć za ziemie, które należą do białych. Z powodu rasizmu, jaki panuje w tym afrykańskim kraju, wielu białych rolników rozważa ucieczkę do Rosji lub Australii, ale niektórzy z nich zapowiadają, że będą bronić swoich ziem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: ZeroHedge.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. MasaKalambura 30.08.2018 00:25

    Tutsi bis?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.