Rząd wykańcza małe firmy megapodwyżkami cen prądu

Opublikowano: 02.11.2022 | Kategorie: Gospodarka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2225

Prowadzona z wielką pasją przez dwóch braci firma, która stawiała na wysoką jakość składników burgerów i sama wypiekała do nich bułki, kończy działalność po ponad 8 latach działalności.

Znana w Rzeszowie burgerownia „Burger Store”, która powstała na początku 2014 roku i stawiała na wysoką jakość produktów i sama wypiekała bułki, po wielu latach działalności zamyka działalność z powodu podwyżki rachunków za prąd o 300%. Dalsze prowadzenie baru jest nieopłacalne ekonomiczne.

„Dziękujemy za to, że prawie 9 lat byliście z nami ale dzisiaj jest ostatni dzień kiedy możecie nas odwiedzić. Kilka dni temu dostaliśmy rachunek za prąd, który nie wynosił jak zwykle 4000-5000 zł, a 21 000 zł i niestety nie był to błąd. Dlatego dzisiaj wieczorem gasimy światło i się z wami żegnamy” – poinformowała burgerownia na „Kacebooku”. Jak informuje właściciel „Burger Store”, rachunek za prąd wzrósł o 300%, dlatego musi zamknąć lokal zanim dochodowy dotychczas biznes mu splajtuje.

„Początek niszczenia małych i średnich – polskich firm! Początek realizacji planu byśmy nic nie posiadali”, „Najlepsze burgery w Rzeszowie, których smak zawsze uprzyjemniał mi urlop w tym mieście”, „Przez całe studia was odwiedzałem przynajmniej raz w tygodniu. Najlepszy burger w Rzeszowie… brak słów i niestety takich wiadomości będzie coraz więcej.. nikt dokładał nie będzie do interesu” – piszą w komentarzach klienci firmy.

Rząd PiS-u najpierw niszczył małe firmy, zwłaszcza gastronomiczne, zakazami prowadzenia działalności w czasach rzekomej pandemii, a teraz dobija je kryzysem energetycznym wywołanym nie tylko wojną na Ukrainie, ale również wygaszaniem kopalń, embargiem na rosyjskie surowce energetyczne i spekulacyjnymi podwyżkami cen węgla. Według planów Wielkiego Resetu, małe firmy muszą upaść, aby ich miejsce zajęły wielkie korporacje. W tym spożywcze, produkujące śmieciową żywność ze zmielonych owadów i sztucznego mięsa z laboratorium.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Facebook.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 02.11.2022 17:55

    Zmielone owady i nawet sztuczne mięso to pikuś do totalnie schemizowanych pasz, żywności, mięsa itd. Depopulacja ludzkości ma się świetnie poprzez trucie ludzi schemizowaną żywnością i podtrzymywania i zwiększanie prawdziwej pandemii jaką jest pandemia nowotworów!

  2. Walbar 03.11.2022 14:15

    Polska jest rozkradana i niszczona w biały dzień, polskojęzyczny rząd nawet się z tym już nie kryje. Większość obywateli ma wyprane mózgi prze tv , łykają wszytko, covid był testem na inteligencję który większość oblało, ludzie zachowują się jak stado samców owiec. Najpierw szmaty na ryju później flagi. Jeśli chodzi o podwyżki cen to można było by pomyśleć o tym że pośrednio lub nawet bezpośrednio winni są obywatele. Ponieważ sami głosując wybrali taki zdradziecki rząd. A teraz nikt nie protestuje ! Nikt nie wychodzi na ulicę. Płacąc 4000 tys za węgiel kolumbijski czy z RPA zamiast 1000 za polski , Poliniaki cieszą się że dzięki łasce rządzących mogą kupić byle co za ostatni grosz. Ciekawi mnie czy Polacy zaczną myśleć, obudzą się zanim będzie za późno i wstaną z kolan. 3 lata temu już myślałem że będę mógł tu dobrze żyć, a teraz ….
    Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.