Macierewicz o raporcie smoleńskim

Opublikowano: 06.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 848

Antoni Macierewicz o obchodach 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej i mordu polskich oficerów przez ZSRR w 1940 r. Jego zdaniem miejsce uczczenia jest ważne, niemniej istotniejsza jest prawda o tych wydarzeniach. Następnie podkreśla, że raport o katastrofie smoleńskiej zostanie opublikowany „blisko daty” obchodów wspomnianej rocznicy. „Co do przyczyn katastrofy nie ma wątpliwości […] Mam nadzieję, że prokuratura wystąpi z postawieniem zarzutów winnym. Materiał dowodowy jest bardzo obfity” – mówi i wymienia, kto znalazł się pośród winowajców. Przyczyną katastrofy samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem była eksplozja na pokładzie maszyny.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.