Macierewicz o raporcie smoleńskim

Opublikowano: 06.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 293

Antoni Macierewicz o obchodach 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej i mordu polskich oficerów przez ZSRR w 1940 r. Jego zdaniem miejsce uczczenia jest ważne, niemniej istotniejsza jest prawda o tych wydarzeniach. Następnie podkreśla, że raport o katastrofie smoleńskiej zostanie opublikowany „blisko daty” obchodów wspomnianej rocznicy. „Co do przyczyn katastrofy nie ma wątpliwości […] Mam nadzieję, że prokuratura wystąpi z postawieniem zarzutów winnym. Materiał dowodowy jest bardzo obfity” – mówi i wymienia, kto znalazł się pośród winowajców. Przyczyną katastrofy samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem była eksplozja na pokładzie maszyny.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o