Macierewicz bredzi o imigrantach

Opublikowano: 26.10.2018 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3242

Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz zdecydował się wyjść z cienia po kampanii przed wyborami samorządowymi, zaś jego wizyta w jednej z rozgłośni radiowych świadczy, iż jest całkiem odrealniony, lub co gorsza zwyczajnie kłamie. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości odnosząc się do kwestii imigracji do naszego kraju stwierdził bowiem, iż obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski jedynie sezonowo i po zbiorach na roli wracają do swoich ojczyzn.

Macierewicz od czasu swojej dymisji ze stanowiska szefa MON rzadko pojawia się w mediach, natomiast w czasie kampanii wyborczych na ogół nigdy nie jest szczególnie eksponowany. Teraz powrócił wywiadem dla internetowego Radia WNET, w którym odniósł się do wyborczego wyniku swojego ugrupowania, dywagował na temat bezpieczeństwa naszego kraju na arenie międzynarodowej, a także odniósł się do zarzutów o masowym wpuszczaniu imigrantów do Polski.

Polityk PiS pytany o spot swojej partii, opublikowany tuż przed końcem kampanii, stwierdził więc, że krytyka polityki migracyjnej rządu Mateusza Morawieckiego wynika z „niezrozumienia zjawiska”. Macierewicz nazywa więc masową imigrację zjawiskiem „sezonowym” i związanym ze zbiorem plonów w rolnictwie, które „nie staje się elementem naszego życia”, ponieważ obcokrajowcy mają dość szybko wracać do swoich ojczyzn.

Były szef MON najwyraźniej „przegapił” dane publikowane przez Główny Urząd Statystyczny oraz Urząd ds. Cudzoziemców, z których wynika, iż rośnie liczba zatrudnionych w Polsce obcokrajowców, w tym tych pochodzących z dalekiej Azji.

Na podstawie: YouTube.com, wPolityce.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.