Lustra Kozyriewa – tajemnica technologii przyspieszającej czas

Opublikowano: 30.07.2023 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3458

Nikołaj Aleksiejewicz Kozyriew, wybitny rosyjski astronom i naukowiec, przeszedł do historii nie tylko za sprawą swoich osiągnięć w dziedzinie nauki, ale również kontrowersyjnych teorii. Przez wiele lat swojej kariery skupił się na badaniu zjawiska, które określił jako „czas aktywny”. Ta koncepcja była podstawą dla wynalazku, który obecnie jest znany jako „lustro Kozyriewa” (lub „zwierciadło Kozyriewa”).

Lustro Kozyriewa to urządzenie skonstruowane według wytycznych zaproponowanych przez Nikołaja Kozyriewa. Składa się z dwóch metalowych tub, z których jedna jest umieszczona wewnątrz drugiej, a całość jest zawirowana na kształt spirali. Wnętrze tuby jest pokryte materiałem odbijającym, podobnym do lustra. Według teorii Kozyriewa tak skonstruowane lustro ma zdolność skupiania i kierowania „energią czasu”, co w teorii może prowadzić do różnego rodzaju zjawisk paranormalnych lub cudownych doświadczeń.

Kształt i struktura Luster Kozyriewa nie są jednoznaczne. Według jednej wersji są to wklęsłe lustra z polerowanego aluminium, zwinięte w półtora obrotu. Zgodnie z inną teorią, może być ich kilka, rozmieszczonych spiralnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kluczowe jest, aby lustra były wklęsłe i skupiały energię, a osoba poddawana badaniu znajdowała się wewnątrz ogniska.

Kozyriew wierzył, że czas jest nie tylko wymiarem, ale posiada również swoje własne właściwości energetyczne. Jego zdaniem, czas może wpływać na materię, powodując różnego rodzaju zmiany, które można zaobserwować i zmierzyć. Poprzez skoncentrowanie tej „energii czasu” w jednym miejscu, według Kozyriewa, można stworzyć urządzenie, które jest w stanie manipulować rzeczywistością na różne sposoby.

Doświadczenia z użyciem luster Kozyriewa wydają się potwierdzać teorię astronoma o energii czasu. Ludzie znajdujący się wewnątrz ogniska lustra doświadczają przyspieszonego upływu czasu — starzeją się szybciej, a żywność psuje się w ekspresowym tempie. Inne eksperymenty pokazują jednak, że niektóre produkty zachowują świeżość dłużej niż zwykle. Te sprzeczności mogą wynikać z różnych rozmiarów luster — im większe, tym bardziej wyraźne jest przyspieszenie czasu.

Ernest Muldaszew, znany rosyjski naukowiec i podróżnik, twierdzi, że czas w lustrach Kozyriewa przyspiesza około siedmiokrotnie. Podaje przykład lustra umieszczonego na górze Kajlas w Tybecie, które ma pół kilometra wysokości i półtora kilometra długości. Ludzie przebywający w jego centrum starzeją się o kilkadziesiąt lat w ciągu zaledwie tygodnia pobytu, co potwierdza różnorodność wyników doświadczeń z lustrami Kozyriewa.

Mimo niejasności i kontrowersji wokół tej technologii, lustra Kozyriewa to wyjątkowe urządzenie, które zasługuje na głębszą analizę naukową. Pozwala na badanie niezwykłych zjawisk związanych z ogniskowaniem i ekranowaniem energii. Choć wiedza na ich temat jest wciąż ograniczona, otwierają one fascynujące możliwości dla naukowców i ezoteryków, pragnących zgłębić tajemnice przyspieszania czasu.

Teoria ta, choć fascynująca, jest również bardzo kontrowersyjna. Wielu naukowców poddaje w wątpliwość zarówno koncepcję „aktywnego czasu”, jak i możliwość stworzenia urządzenia, które by go wykorzystywało. Krytycy twierdzą, że brakuje dowodów empirycznych potwierdzających teorie Kozyriewa, a lustra nie przyniosły żadnych mierzalnych wyników w żadnym z przeprowadzonych do tej pory eksperymentów.

Jednakże, pomimo tych kontrowersji, lustra Kozyriewa cieszą się dużą popularnością w niektórych kręgach. Zwolennicy teorii Kozyriewa twierdzą, że urządzenia te mają zdolność do leczenia, teleportacji czy nawet podróży w czasie. Wielu z nich opisuje swoje osobiste doświadczenia z lustrem jako niezwykle intensywne i przemieniające.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. rici 30.07.2023 18:18

  Wlasnie wczoraj na cheopsie ogladalem ten program. Gwoli uzupelnienia; Kozyriew byl astro-fizykiem i przez zapomnienie nie wylaczyl komputera sprzezonego z teleskopem, po zamknieciu sie kopuly. W tym czasie nagralo sie promieniowanie gwiazdy ktora obserwowal, z tym ze to nagranie promieniowania tej gwiazdy, bylo w czasie rzeczywistym, a nie przesunietym o predkosc swiatla ktore dociera z tej gwiazdy do Ziemi.

 2. Drnisrozrabiaka 30.07.2023 22:11

  “a lustra nie przyniosły żadnych mierzalnych wyników w żadnym z przeprowadzonych do tej pory eksperymentów.” – a początek i środek artykułu tak napisany jakby były dowody potwierdzające teorię!
  Mimo wszystko ciekawa bajka

 3. rici 30.07.2023 22:36

  Rozrabiaka; ogladnij sobie dalsze-inne materialy na ten temat, to sie dowiesz ze mierzalnych wynikow jest mnostwo na ten temat, i to z calego swiata.

 4. rici 30.07.2023 23:46

  A moze chodzi ci o takie badania naukowe- mierzalne w Australi w sprawie skutecznosci maseczek. Gdzie badania przeprowadzono wykonujac sondaz telefoniczny i 80% respondentow stwierdzilo ze maseczki sa skuteczne.

 5. kufel10 31.07.2023 13:51

  @ rici – jak wyjaśnić kwestię wspomnianego promieniowania gwiazdy? To niezmiernie ciekawe.

 6. rici 31.07.2023 14:34

  kufel; wejdz sobie na taka strone Cheops i tam w dziale Eter Orgon w temacie Zwierciadla Kozyriewa masz wszystko wytlumaczone. Musisz sobie tylko poogladac pare video, rosyjskich, ale z polskim tlumaczeniem.

 7. MrMruczek 01.08.2023 09:57

  Wrażeń zmierzyć się nie da, ale da się dość precyzyjnie mierzyć czas. Skoro chronometry nie wykazują odchyleń, to sprawcę przyspieszonego starzenia się artykułów spożywczych, czy też żywych komórek należy szukać raczej w pasmach promieniowania elektromagnetycznego. Badaczom tych zjawisk polecałbym skupienie się na tym, co dzieje się z promieniowaniem podczas przejścia przez urządzenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.