Ludzkość wkracza w nowy ciemny wiek

Opublikowano: 25.09.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1865

Mistyfikacja COVID sygnalizuje kulminację wielowiekowego kabalistycznego (masońsko-żydowskiego) planu zniewolenia ludzkości w komunistycznym superpaństwie zgodnie wytycznymi zawartymi w „Protokołach Syjonu”.

Ostrzeżenie George’a Orwella z 1949 roku opisane w książce „1984” o koszmarnym, globalnym państwie policyjnym stało się rzeczywistością. Atak na World Trade Center 11 września, inscenizowany w hollywoodzkim stylu przez kontrolerów z NW0, zwiastował kolejną fazę tej wielowiekowej fabuły.

Weteran dziennikarstwa Douglas Reed, pisząc w 1951 r., Był również świadomy: „Można logicznie założyć, że głównym celem jakiejkolwiek trzeciej wojny, choć na początku ukrytym, byłaby ekspansja państwa syjonistycznego i narzucenie „światowej federacji” „i nowe „zarządzanie” ludzkością. W następstwie drugiej wojny takie cele, wcześniej ukrywane, zostały znacznie bardziej otwarcie przyznane przez czołowych polityków…” („Far and Wide”, s. 291)

W 1913 roku akcjonariusze Rezerwy Federalnej zrobili duży krok w kierunku zniewolenia ludzkości, kiedy sfinalizowali prawo do tworzenia pieniędzy z powietrza, na podstawie kredytu narodu amerykańskiego. Ten monopol, który słusznie leży w gestii Kongresu, jest wart ponad 360 miliardów dolarów rocznie w samych tylko odsetkach. [Teraz dużo więcej] Robią wszystko, aby chronić ten monopol, łącznie z utworzeniem globalnego państwa policyjnego.

Odkryłem tę zadziwiającą intrygę w grudniu zeszłego roku, kiedy szukałem powodu, dla którego „establishment” aktywnie promuje społecznie destruktywną marksistowską lesbijską ideologię „feminizmu”.

Przez „feminizm” NIE mam na myśli prawa kobiet do sprawiedliwego i równego traktowania w miejscu pracy. To fasada dla znacznie bardziej zgubnego planu, zniszczenia heteroseksualności i rodziny.

KOMUNIZM

W tym tygodniu zdałem sobie sprawę, że komunizm i syjonizm również są częścią tego samego wzorca.

Gdybyś chciał zniewolić ludzkość, czy ogłosiłbyś swoje zamiary?

Wolałbyś raczej zaciągnąć się obietnicami publicznej własności, dzielenia się i powszechnego braterstwa. To odwołuje się do naiwności, idealizmu i interesowności opinii publicznej.

W istocie komunizm to system kontroli społecznej i ucisku, którego celem jest zniszczenie filarów zachodniej cywilizacji: narodowości, rasy, chrześcijaństwa, demokracji, wolnej przedsiębiorczości i rodziny. Nie przejmuje się żadną inną zasadą niż surową mocą i wykonuje ją bezlitośnie.

Członkowie Kominternu kpiąco mówili o ludziach, którzy kupili linię partyjną, jako o „niewinnych”. To jest komunistyczny „modus operandi”. Istnieje publicznie określony cel, który przemawia do wszystkich (jak równe prawa). Tylko wewnętrzny krąg wie, że prawdziwym celem jest obalenie wszystkich instytucji społecznych i zdobycie arbitralnej władzy.

Związek Radziecki był oryginalną wersją „Nowego Porządku Świata” bankierów (tego terminu używali komuniści). W książce „Wall Street i rewolucja bolszewicka”, który jest w trybie online, Antony Sutton opisuje jak bankierzy i ich sojusznicy inżynierii rewolucji rosyjskiej finansowali ZSRR.

Ponieważ ci sami finansiści kontrolują nasze media i system edukacji, była to dla mnie nowość. Zaskakujące było również odkrycie, że Żydzi zdominowali komunistyczną Rosję od samego początku.

Jeśli chcesz podważyć porządek społeczny, wzmacniasz pozycję mniejszości, które są odrzucane przez społeczeństwo. W narodzie żydowskim bankierzy, którzy często sami byli Żydami, znaleźli idealny instrument dla ich agendy NW0. W „Ostatnich dniach Romanowów” (1920) Robert Wilton pisze: „Biorąc pod uwagę liczbę ludności, Żydzi stanowili proporcje jeden do dziesięciu; wśród komisarzy rządzących bolszewicką Rosją dziewięciu na dziesięciu było żydami…” (391).

Marksizm odwołał się do wysublimowanej religijnej zachęty ze strony przeważnie ateistycznych Żydów do „budowania lepszego świata” na świeckich humanistycznych podstawach. Kiedy ich użyteczność się skończyła, wielu z tych Żydów zostało uwięzionych lub zlikwidowanych. Arthur Koestler jest przykładem wielu komunistycznych żydowskich pisarzy, którzy odnotowali jego rozczarowanie (patrz „Bóg, który zawiódł”, „Niewidzialne pisanie”, „Ciemność w południe”). Rosyjska Żydówka, Ayn Rand, potępiła komunizm i wychwalała indywidualizm i wolność („Fountainhead”, „Atlas Shrugged”).

Niemniej jednak niewiele słyszymy o okrucieństwach popełnionych przez żydowskich komunistów w ZSRR. Próbowali wykorzenić wszelkie ślady tradycyjnej carskiej struktury społecznej. W ramach kolektywizacji ukraińskich rolników (kułaków) około 10 milionów ludzi zostało zagłodzonych lub rozstrzelanych. Kolejne miliony zginęły w masowych egzekucjach na Bałtyku, masakrach Kozaków i Niemców z Wołgi, w ludobójstwie trzech milionów muzułmanów oraz w obozach pracy niewolniczej Gułagu.

Jako kanadyjski Żyd i syn ocalałych z Holokaustu czuję się zobowiązany do zapoznania się z żydowską odpowiedzialnością w tym okresie w historii Rosji.

SYJONIZM

Podobnie jak komunizm, obawiam się, że syjonizm może być kolejnym przykładem tego, jak bankierzy manipulują narodem żydowskim dla własnych celów. Większość Izraelczyków byłaby szczęśliwa, mogąc żyć w pokoju w granicach z 1967 roku. Nie są świadomi możliwego ukrytego planu: Izrael mógł zostać sfinansowany w celu narzucenia światu hegemonii Nowego Porządku Świata. Jerozolima ma być światową stolicą.

W innych kategoriach Izrael nie ma większego sensu. Izraelska elita założycielska wywodziła się głównie z Rosji, gdzie po 1917 roku Żydzi mieli najwyraźniej uprzywilejowaną pozycję. Jednym z pierwszych czynów Stalina była penalizacja antysemityzmu „karą śmierci”. Elita syjonistyczna była ateistyczna, więc biblijny nakaz powrotu do Ziemi Świętej miał jedynie charakter propagandowy.

W swojej książce „Upadłe filary: polityka Stanów Zjednoczonych wobec Palestyny ​​od 1945 roku” (1995) Donald Neff opowiada, jak w 1919 roku Hugh Gibson, nowo powołany ambasador w Polsce, został ukarany przez płk Edwarda Mandella House’a za doniesienie, że syjoniści wyolbrzymiają anty- Semityzm w Polsce na własne potrzeby. House zagroził, że zablokuje potwierdzenie Gibsona w Senacie. Obecni również: amerykańscy przywódcy syjonistów Louis Brandeis i Felix Frankfurter.

Kim był płk House? Nie usłyszysz o nim w historii establishmentu. Był agentem Rothschilda i opiekunem prezydenta Woodrowa Wilsona. Później kontrolował FDR z pomocą Bernarda Barucha, Louisa Howe’a i Harry’ego Hopkinsa.

Gibson był na tyle młody (36 lat), że był oburzony tą ingerencją. Napisał 21-stronicowy raport dla swoich kolegów, w którym wyraził podejrzenie, że syjoniści mieli „bez sumienia z zimną krwią plan uczynienia sytuacji Żydów w Polsce tak złymi, że muszą zwrócić się do syjonizmu po pomoc”.

Można się zastanawiać, czy imigracja Żydów do Stanów Zjednoczonych z Europy okupowanej przez nazistów została ograniczona z tego samego powodu.

FEMINIZM

Nowoczesny feminizm jest kolejnym komunistycznym frontem NWO inspirowanym i kierowanym przez marksistowskich Żydów. Większość liderów „drugiej fali” to „dzieci w czerwonych pieluchach”, ponieważ ich rodzice byli komunistami. Charakteryzuje ich dziwaczne przekonanie, że zachodnia cywilizacja jest zła, bo została stworzona przez gojów (nie-żydów, chrześcijan) i dlatego należy ją zburzyć. To zmieniło program nauczania humanistyki na uniwersytecie w miazgę i psychologiczną sterylizację dwóch pokoleń „wykształconych” kobiet.

Zdaniem Kennetha Minogue’a, emerytowanego profesora London School of Economics, „radykalna rewolucja feministyczna jest niczym innym jak zniszczeniem naszej cywilizacji. Wszystko wydarzyło się w taki sposób, że ludzie nie zdali sobie jeszcze sprawy z tego, co się stało” (patrz: „Jak upadają cywilizacje”).

Komuniści, syjoniści czy feministki – żydowscy czy nie – po prostu nie są świadomi tego, że są wykorzystywani przez międzynarodowych bankierów do tworzenia orwellowskiego Nowego Porządku Świata. Jeśli odrzucą retorykę, odkryją, że NWO to długoterminowy plan konsolidacji światowego bogactwa i władzy w kilku rękach. Jest to plan degradacji, zniewolenia, a nawet eksterminacji ludzi oraz oddzielenia ludzkości od natury i Boga.

Ludzkość wkracza w nowy ciemny wiek.

Autorstwo: dr Henry Makow
Źródło oryginalne: HenryMakow.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

Bibliografia

1. http://reformed-theology.org/html/books/bolshevik_revolution/

2. http://www.hoffman-info.com/communist.html

3. http://www.jewwatch.com/jew-occupiedgovernments-USSR.html#anchor1218070

4. http://www.jewwatch.com/jew-worldconspiracies-zionism-fallenpillars.html

5. http://www.newcriterion.com/archive/19/apr01/minogue.htm


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Fenix 26.09.2020 07:35

    A kiedy był jasny ? Gdy rozjaśni nam się pod łepetynami . Dzielimy władze , udziałem dobra bo stanowimy jedno ! Stara prawda ” Z pustego i Salomon nie naleje ? ” Naleję z pełnego bo się mi przelewa ,i wszystkiego jest dość ! Nowa prawda zmienia zasady gry. Syzyf nie wnosi kamienia na górę, bo wie że góra jest z kamienia !

  2. Fenix 26.09.2020 09:49

    Nie buduj szklanych domów (instytucji). Dbaj sam o dobro własne, i własny dom!

  3. kufel10 26.09.2020 10:42

    Autor dzieła powołuje się na wstępnie na pozycję “Protokoły Mędrców Syjonu”, którą oficjalnie uznano za mistyfikację. Dalej nie czytam, skoro założenia są błędne, bo i wnioski zapewne tendencyjne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.