Ludzie we Francji masowo sabotują wieże 5G

Opublikowano: 09.01.2022 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2570

We Francji wypowiedziano wojnę infrastrukturze Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Stale rozwijający się ruch oporu sabotuje znienawidzoną przez wielu sieć 5G.

W trzyczęściowym raporcie ujawniono, że anteny przekaźnikowe są podpalane, kable światłowodowe przecinane, wieże odkręcane. W nocy ludzie palą maszyny budowlane, atakują maszty przecinakami tarczowymi lub niszczą sprzęt elektrycznymi młotami. Pojazdy należące do firm telekomunikacyjnych również zostały podpalone w co najmniej 140 atakach, a straty dla branży sięgnęły dziesiątek milionów euro. Jak czytamy w raporcie: „Jest to ruch oporu, podziemny, z dala od światła reflektorów, głęboka rewolta rozprzestrzeniająca się we Francji”.

Pascaline, bojowniczka ruchu oporu, mówi, że została zmuszona do działania, ponieważ: „Żyjemy w okresie rozdroża. Jeśli teraz nic nie zrobimy, ta branża na stałe zawładnie światem”. Pascaline mówi, że jej koledzy sabotażyści mają różne pochodzenie, są różnego wyznania, ale wszyscy jednogłośnie sprzeciwiają się faszystowskiej sieci „Nowej Normalności” budowanej za pomocą 5G.

Ponieważ protesty przeciwko Wielkiemu Resetowi są ignorowane, oczerniane i represjonowane przez państwo francuskie, dysydenci zostali zmuszeni do bardziej bezpośredniego wyrażania swojego sprzeciwu. Branża telekomunikacyjna jest oczywiście zaniepokojona największą falą sabotażu we Francji od czasu masowej walki z uprawami GMO 20 lat temu. Szef Orange Stéphane Richard mówił nawet o potrzebie działania, aby uniknąć sytuacji, w której będą musieli walczyć z ludźmi, aby spróbować zainstalować 5G.

Oczywiście wydarzenia, które rozgrywają się we Francji nie są transmitowane w telewizji, a media głównego nurtu w dużej mierze unikają jakichkolwiek wzmianek o tym, co się dzieje, w obawie, że wiedza ta rozprzestrzeni się jeszcze dalej.

Na podstawie: Reporterre.net
Źródło: OdkrywamyZakryte.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.