Cenzurują informacje, że ludzie umierają po szczepionkach

Opublikowano: 24.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2599

Niezależnie od ilości osób, które uważają, że wywołujemy psychozę strachu w temacie szczepionek na COVID-19, przedstawiamy punkty widzenia, których próżno szukać w mediach głównego nurtu. Ktoś te treści usuwa i to potęguje pytanie: dlaczego?

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ujawniła, że dwóch uczestników próby zmarło po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Informację o tym przekazał Reuters, ale bardzo szybko została ona usunięta. Potem powołał się na nią izraelski „The Jerusalem Post”. Potem i on zmienił jej treść. Została także usunięta z archiwum internetowego „Wayback Machine”. Udało się jednak zrobić screen oryginalnego artykułu z „The Jerusalem Post”.

Dr Igor Shepherd, lekarz i kierownik Stanowego Departamentu Zdrowia Publicznego i Wydziału Gotowości w Wyoming i członek zespołu reagowania na COVID, został zawieszony po tym, gdy ostrzegł opinię publiczną, że szczepionki przeciwko COVID są „biologiczną bronią masowego rażenia”.

Shepherd jest specjalistą w dziedzinie broni biologicznej, chemicznej, radiologicznej, jądrowej i materiałów wybuchowych o dużej wydajności. Uważa, że „covidowe szczepionki” są tworzone w oparciu o technologię używaną przy tworzeniu broni biologicznej. Jest głęboko zaniepokojony tym, że naród amerykański i ogólnie cały świat jest tak bierny w kwestii „przejęcia” go przez wrogie siły NWO. Dr Shepherd najprawdopodobniej decyzją ​​gubernatora stanu Wyoming zostanie za swoje ostrzeżenia usunięty z pełnionych stanowisk.

Dr Vernon Coleman alarmuje w sprawie szczepionek mRNA, prezentując raport amerykańskiej agencji CDC, że wywołują niebezpieczne skutki uboczne u 2,79% osób, które otrzymały pierwszą dawkę szczepionki.

Wraz z globalną akcją szczepień, rozpoczęła się nagonka na wszystko, co zaprzecza tezie o bezpieczeństwie i skuteczności szczepionek na COVID-19. I to nie jest budowanie psychozy strachu. Ludzie krytykujący tzw. „teoretyków spisku” najwyraźniej nie widzą sprawy pandemii w szerszym kontekście. Jakakolwiek debata na ten temat powinna się zaczynać od wyjaśnienia informacji będących dowodem, że problem ten był od dawna „projektowany” przez elity. Kłopot w tym, że media mainstreamu nie mówią nic o patentach Billa Gatesa i Wielkim Resecie, który zapowiadają główne postaci światowej polityki.

Nietransparentne działania rządów, łamanie konstytucyjnych praw, brak spójności w ocenie rozwoju sytuacji pandemicznej, wielokrotnie zmieniane zdanie, ciągłe improwizowanie; czy to naprawdę nie wystarczy, by zrozumieć, że nikt tu nikogo nie straszy bezpodstawnie?

Tworzy się dla społeczeństwa okrojony obraz rzeczywistości, w którym aktem najwyższego heroizmu opracowano szczepionkę, mającą uratować cywilizację. Naczelna retoryka jest w tym wypadku fasadą. Prawda jest raczej między słowami. To didaskalia oficjalnych przekazów na temat koronawirusa.

Jeżeli komuś przeszkadza psychoza „antycovidowców”, zawsze może ograniczyć się do największych mediów, które przedstawią mu prawdę spokojniejszą, mniej psychotyczną, ale za to mocno zniekształconą. Wybór należy do czytelników.

Na podstawie: Wolna-Polska.pl, ChristiansForTruth.com [1] [2]
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi
clanpapa
Użytkownik

Najpierw Kaczynski z Morawieckim i cały PiS i PO a potem ludzie normalni. Proszę przedstawić nie cięty film z szczepienia Kaczynskiego i innych jak rozpakowuje sie oryginalna szczepionkę i jak oni ja przyjmują potem poczekamy na rezultaty i wtedy można cos powiedzieć.

Foxi
Użytkownik
Foxi

Widziałem ten film z konferencji prasowej w jakimś szpitalu w USA. Świeżo zaszczepiona młodziutka pielęgniarka zmarła do kamery podczas reklamowych występów; o tym jakie są świetne te szczepienia. Za nią w tle stoją takie duże tablice z nazwą firmy. Panienka pada bezwładnie, analizowali jej zachowanie lekarze i mówią że to nie było symulowane. Korporacyjni naganiacze gonią się jak pies za suką by ten film nie trafił do mediów. Nawet jeśli ten film to tylko prowokacja sponsorowana przez inną chciwą korporacje, to i tak wszyscy zaliczą straty, a może i skoczą sobie do gardeł.