Ludobójcza ustawa emerytalna przyjęta przez Sejm

Opublikowano: 12.05.2012 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 607

Jak można się było spodziewać, marionetkowy Sejm przyjął ludobójczą, zgodną z Agendą 21 ONZ (przyjętą w 1992 roku przez 192 państw), ustawę o przesunięciu wieku emerytalnego do 67 lat, która jest tylko wstępem do eutanazji – przymusowego mordowania ludzi „nieprzydatnych” i „niewygodnych” faszystowskim reżimom, które przejmują kontrolę nad wszystkimi krajami świata.

Rządy państw, podporządkowane syjonistycznemu dyktatorskiemu rządowi światowemu, tzw. NWO (New World Order), którego organem wykonawczym jest ONZ, a zbrojnym ramieniem jest NATO, po kolei będą przyjmowały uchwały depopulacyjne. Wiek emerytalny został podniesiony już w Austrii, Belgii, Kambodży, Danii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Wielkiej Brytanii i USA.

Jak widać, nie jest to tylko wynikiem polityki polskiego rządu, ale „tendencji” światowych. Motywuje się to wzrostem długości życia oraz koniecznością spłaty długów międzynarodowych, co oczywiście jest sztucznie stworzonym problemem przez międzynarodowych gangsterów bankierskich. Faktem jest, że średnia długość życia w wielu krajach wyraźnie spada – przez zatruwanie społeczeństwa chemią i ludobójczą służbę medyczną wspomaganą toksynami zwanymi „lekarstwami”. Jest to oczywiście wszystko realizacja Agendy 21, której celem jest ograniczenie ilości ludności globu do kilkuset milionów – taką bowiem ilość da się kontrolować poprzez system implantów RFID i wszechobecne kamery.

Komentarze polskich polityków świadczą o kompletnej nieznajomości tego co się naprawdę dzieje na świecie, lub o ich służalczej postawie wobec NWO, co oczywiście jest zdradą interesów naszego narodu. Żaden z polityków opozycji nie wspomniał nawet o międzynarodowych planach depopulacji i o tym, że podnoszenie wieku emerytalnego może być z punktów tego planu.

Polski Sejm, rząd i Prezydent, o dawna nie reprezentują interesów naszego narodu – są, podobnie jak w innych krajach, instytucjami wykonującymi rozkazy międzynarodowego banksterstwa. Jest to zresztą zgodne z działaniami masonerii, która skutecznie blokuje awans społeczny ludzi odważnych, a promuje tchórzy i zdrajców. Przypadki, w których odważnym patriotom udaje się dojść do władzy „naprawiane” są przez likwidację tych ludzi (jak m.in. śp. Lech Kaczyński, śp. Andrzej Lepper).

Podobnie opozycja, łącznie ze związkami zawodowymi, nie rozumie, lub nie chce rozumieć istoty problemu. Próba blokady Sejmu może się zakończyć tylko przegraną przez protestujących konfrontacją. Sam fakt, że „miasteczko” składa się tylko z kilkuset związkowców, świadczy o tym, że organizatorzy nie chcieli zwycięstwa. Inaczej bowiem wyglądałoby głosowanie, gdyby związkowców było 80 tysięcy, jak podczas wielkiej demonstracji rok temu.

Podniesienie wieku emerytalnego jest jednym z wielu kroków w kierunku legalizacji ludobójczej eutanazji. NWO stosuje tzw. „inkrementalizm”, tj. stopniowe wprowadzanie tyranii – jest to dokładnie to samo co się działo w nazistowskich Niemczech, nie od razu bowiem powstały obozy koncentracyjne. Tendencje, które są dyktowane przez syjonistyczny NWO widać wyraźnie w krajach, gdzie jest on bardziej zaawansowany niż w Polsce – np. prawo w USA zezwala już na publiczne mordowanie obywateli czy też bezterminowe przetrzymywanie ich w obozach koncentracyjnych. W USA jest obecnie więcej więźniów niż w sowieckiej Rosji podczas wielkiego terroru – liczba przekroczyła 7 milionów! Pamiętajmy też o tym, że bolszewicy i niemieccy naziści pochodzą z tej samej grupy co obecni ludobójcy NWO – są to agenci międzynarodowej kliki bankierskiej.

Jedyną formą walki z NWO jest w tym momencie rzetelna informacja o ludobójczym NWO i bojkot globalistycznych biznesów, banków, instytucji i mediów. Wystarczy spojrzeć na informacje prasowe w różnych mediach komercyjnych – są to kopie tego samego tekstu, ułożonego zapewne wcześniej do dystrybucji przez zleceniodawców z NWO. W Polsce media już nie istnieją – jest to tylko i wyłącznie zbrojne ramię medialne międzynarodowej sitwy gangsterów bankowych.

Źródło: Monitor Polski Blog


TAGI: , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

19 komentarzy

 1. hybrid 12.05.2012 10:21

  ostro kolego, wiesz ze ponad 90% polskiego spoleczenstwa nie jest w stanie w to uwierzyc, szczegolnie kiedy mowi sie o tym tak ostrym i bezposrednim jezykiem, niektorzy na takie informacje kula sie ze strachem, ja zakladam wrecz jestem przekonany ze ludobojstwo sie uda.

 2. adambiernacki 12.05.2012 11:12

  Zgadza się. Radzę tylko nie używać takich słów jak “masoneria”.

 3. shuang 12.05.2012 12:48

  @hybrid, @adambiernacki:
  Bo słowa “masoneria” używa się w zestawieniu ze słowem “cykliści” i wtedy nie kulimy się ze strachu a pokładamy ze śmiechu rosnąc w sobie w przekonaniu o własnej wyższości moralno-intelektualnej nad oszołomowatym badziewiem.
  Powiedziałem. Howgh.

 4. Evilus 12.05.2012 13:33

  @up all: Wyrażenie “masoneria” to dla nich za łagodne określenie za to co zrobili. Odpowiednie dla nich by się okazało “sk****syny” (ocenzurowane specjalnie żeby nie obniżać poziomu dyskusji).

 5. Taruta 12.05.2012 14:10

  Ile należy zebrać podpisów w Polsce, aby demokratycznie w referendum społeczeństwo mogło wyrazić opinię?!! Dziś już wiem, że 2,5 miliona to za mało, więc ile?
  Może tą nową (właściwą) liczbą głosów uda demokratycznie przyspieszyć wybory i wyrwać hwasta!

 6. gonzo111 12.05.2012 14:22

  No dokładnie. Depopulacja.
  Społeczeństwa polskiego maiło nie być. I te plany były realizowane już od rozbiorów aż do II wojny światowej.
  Tyle, że teraz dzieje się to w imię postępu i dobra społecznego.
  Likwiduje się system oświaty. Dzieciaki nie myślą. Całe pokolenie nie interesuje się już niczym oprócz kasą i dobrami materialnymi oraz tanią i głupią rozrywką. Wszyscy są ogłupiani przez media. Wartości są wyszydzane. Promuje się dewiacje. Wszędzie króluje obezwładniająca byle jakość. Wyemigrowało całe pokolenie wartościowych ludzi kształconych jeszcze w latach 80.
  Jesteśmy przeznaczeni na odstrzał. Wszyscy.

 7. gonzo111 12.05.2012 14:24

  Taruta
  Żeby można było przeprowadzić referendum musi się na to zgodzić parlament. Niezależnie od ilości podpisów. Więc demokracja w Polsce to fikcja. Ale o tym w mediach nie usłyszysz.
  Więc nie tędy droga niestety.

 8. shuang 12.05.2012 15:20

  @gonzo111: “musi się na to zgodzić parlament”
  Noo wiesz jak to jest: bez względu na to kto wygrywa wygrywają nasi.

 9. zbig45 12.05.2012 17:07

  wybrać drogę Węgier albo połączyć kraje słowiańskie – to jakaś szansa póki nie za późno.

 10. Il 12.05.2012 17:17

  Po pierwsze należy udowodnić to, że jesienne wybory do parlamentu zostały sfałszowane:
  1.
  http://wolnemedia.net/polityka/falszowano-wybory-to-sa-juz-fakty/
  2.
  http://umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html

  Taruta, gonzo111,
  podpisów musi być więcej niż osób głosujących za PO i PSL-em czyli około 7 milionów.
  Jeżeli osoby, które głosowały na POwców i PSLowców podpiszą się pod specjalną petycją o unieważnienie ich głosów, które oddali w wyborach parlamentarnych w 2011 to liczbę tę należy odjąć od liczby głosów oddanych w tych wyborach na PO i PSL.

  Załóżmy, że będzíe to 1 mln podpisów a więc na przykład pod kościołami aż do skutku wierni powinni zebrać około 6 mln podpisów przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego lub za dymisją części sejmu.
  Będzie to wtedy demokratyczna większość społeczeństwa prawdziwie wiernego swojej wierze przeciwko mniejszości społeczeństwa, które za srebrniki zaprzedało duszę koalicji PO-PSL.

  Jeżeli w parlamencie funkcjonuje demokracja większościowa to taka sama demokracja dotyczyć powinna frekwencji wyborczej – w wyborach udział wzieło poniżej 50% uprawnionych do głosowania a wybory uznano za ważne.
  W sejmie jeżeli załóżmy 151 posłów będzie za uchwaleniem jakiejś ustawy a 150
  przeciwko to ten ułamek procenta z liczby posłów decyduje o przegłosowaniu ustawy.

  Statystyka wyborcza:

  http://pkw.gov.pl/2011-23720/rejestr-wyborcow-wg-stanu-na-dzien-31-marca-2011-r-.html

  Oficjalne wyniki wg PKW (zapewne nieprawdziwe) :

  http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Wybory_parlamentarne_w_Polsce_w_2011_roku#Oficjalne_wyniki_wybor.C3.B3w_do_Sejmu_RP.5B18.5D

  W skrócie:
  nie potrzeba nowych wyborów, wystarczy unieważnić je ze względu na mniejszą niż połowa uprawnionych do głosowania lub unieważnić częściowo poprzez udowodnienie fałszerstwa wyborów.
  Automatycznie ustawa emerytalna przyjęta przez CZĘŚĆ bezprawnie działającego sejmu będzie nieważna.

  Może komuś uda się to ukazać w przekładzie na prostszy język słabo wykształconej w tym kierunku ludności wiejskiej i robotniczej.
  Może tak:
  kokoko tusk jest zboko itp.

 11. Il 12.05.2012 17:41

  Niech teraz media katolickie pokażą jakie to one polskie są.
  Wiernych ogłupiają zbieraniem podpisów za niepolską eutanazyjną technologią multipleksową a w innych sprawach bardziej ważnych dla społeczeństwa próbują ale coś im się nie udaje. Czy to, że im się skutecznie nie udaje to zaplanowane z góry działanie spółki purpuratów i zaznajomionych z nimi rządokratów ?

  Gdzie ta demokracja bezpośrednia z uwzględnieniem możliwości zaszkodzenia jednostce ?
  Prawdziwe dobro jednego człowieka jest ważniejsze od pseudodobra większej ilości.
  Dla przykładu:
  ogródek działkowy jednej osoby jest ważniejszy od martwicy betonowo-asfaltowo-drogowej rozlanej na ziemię – na ziemię na której można posadzić prawdziwie zdrową żywność lub tlenotwórczą i naturalnie zapachową roślinność.

 12. Lakszmi 12.05.2012 19:50

  co do pytania oIl o to co katolickie to odsyłam do mojego postu dzisiejszego w temacie opodatkowania kościoła:)to są wszystko ruchy pozorowane co widzę widzisz gołym okiem:) manipulacja jest podstępna wielowymiarowa i toczy się od wieków:) musimy powiedzieć dość i won! na księżyc i to dosłownie niektórych można by tam posłać
  zbig45 połączyć kraje słowiańskie możliwe że nastąpi to szybciej niż sobie wyśnimy ale nie dzięki rządom które wydają się być instytucją przestarzałą w obecnej formie mam taką nadzieję i to chyba dobry pomysł

 13. Lakszmi 12.05.2012 19:58

  a co do depopulacji to cóż bardzo prawdopodobne że komuś bardzo zależy ale raczej nie sądzę żeby się udało to chyba ich ostatnie podrygi…zresztą myślę że oni nawet nie muszą depopulować bo trując kontrolują populacje jej zdolność rozmnażania wydatkowania energii szybkość starzenia a do zmniejszenia służyć mogą wojny i katastrofy nie całkiem naturalne:) ci co myślą naprawdę o depopulacji to chyba jakaś grupa nie mająca wystarczającego poparcia;)puki co, albo zaplanowali to na ddługi okres czasu

 14. browrar 12.05.2012 20:00

  Przytocze słowa księdza Natanka : “Wiedz że coś się dzieje”

 15. hybrid 12.05.2012 22:32

  @Taruta jesli nawet uda sie wyrwac chwasta musimy pamietac zeby po tym rzadzie nie bylo juz zadnych innych rzadow wtedy bedziemy bezpieczni przed NWO, chyba ze NATO zaatakuje nas za zniesienie demokracji

 16. hybrid 12.05.2012 22:35

  @Il niedawno widzialam na youtube urywek filmu w ktorych byla wiadomosc podprogowa-plansza reklamujaca DOVE pojawila sie na ulamek sekundy, jesli w reklamach jest przesyl podprogowy to nalezy podejrzewac ze w spotach partyjnych czy w wiadomosciach stacji pomagajacej partii tez taki przesyl podprogowy jest zamieszczany i bylby to niezbity dowod na falszywosc wyborow..

 17. ARTUR 13.05.2012 01:50

  Nasze społeczeństwo jest jak gotująca się żaba ,wrzucona do zimnej wody i podgrzewana powoli prędzej się ugotuje niż wyskoczy .

 18. fm 13.05.2012 02:24

  @ARTUR – ja mam nadzieję, że wyskoczy. Miejmy nadzieję, że tak im rzeczywistość poparzy dupska, że wyskoczą zanim się ugotują.
  Pytanie ilu będzie na tyle zdrowych i odważnych, żeby wyłączyć ogień pod resztą 😛

  Czasami bardzo misterny plan rozleci się w jednej chwili, przez zainteresowanego obserwatora..

  http://www.youtube.com/watch?v=AaOD3085oVk

 19. devilan1410 13.05.2012 19:37

  Nie ma innego wyjścia jak usunięcie rządów, podatków i stworzenie armii składającej się z CAŁEGO społeczeństwa, dając każdemu zdrowemu psychicznie broń i obowiązkowo szkoląc go na wypadek ataku z zewnątrz.

  Poza tym przydałoby się poinformować, że każde społeczeństwo przyległe może dołączyć się do Polski (lub można zmienić to na ligę słowiańską, jak chcecie), wtedy oni także są naszymi braćmi i każdy z nas stoi ramię w ramię przeciwko uciskowi polityki.

  Człowiek to istota rozumna, nie potrzebuje judasza który zajmie się jego pieniędzmi, wyda pozwolenie na budowę, wycinkę czy pokaże jak się schodzi z drabiny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.