Londyńscy policjanci zostali pobici na ulicy!

Opublikowano: 20.11.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2444

Film z telefonu komórkowego nagrany przez jednego z przechodniów i opublikowany na “Twitterze” pokazuje policjantów, którzy są atakowani przez przestępców.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w południowym Londynie, gdzie policyjny patrol składający się z mężczyzny i kobiety został zaatakowany przez dwóch przestępców. Film pokazuje co prawda, że policji w końcu udaje się opanować agresywne osoby, ale funkcjonariusze robią to w wyjątkowo nieudolny sposób. W pewnym momencie policjantka zostaje nawet kopnięta w okolice głowy przez jednego z przestępców, co mogło skończyć się jej poważnym urazem.

Kobieta cudem uniknęła potrącenia przez przejeżdżający autobus. Kiedy jeden z mężczyzn wziął kilkumetrowy rozbieg i z impetem ją uderzył, policjantka upadła na ziemię prawie przed maską przejeżdżającego autobusu.

Internauci komentujący to nagranie zauważyli, że wokół tarmoszących się z przestępcami policjantów przechodziło wiele osób i przejeżdżało wiele pojazdów, ale nikt nie zatrzymał się i nie zaoferował pomocy.

Sytuacja w końcu zdaje się być opanowana, gdy do akcji wkracza trzeci mundurowy, któremu udaje się uspokoić agresywnego mężczyznę. Internauci zauważyli jednak, jak wielkie trudności miała dwójka policjantów z uspokojeniem przestępców.

“To bardzo smutne widzieć naszych policjantów, którzy mają takie trudności w obezwładnieniu przestępców” – napisał na “Twitterze” jeden z komentujących. Choć komentarzy w tym tonie było zdecydowanie więcej.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. wloczykij 20.11.2018 12:40

    Buhahaha. Gdzie ta tolerancja, przecież ci dwaj murzyni chcieli tylko sie pobawić, tak jak ich w Afryce nauczono, a londyńska policja nie zna się na ich tradycji i w kajdanki. Dyskryminacja ze względu na kulturę i tradycję. Dobrze, że wychodzą z ue, toż to trzeci świat.

  2. Murphy 21.11.2018 10:53

    @wloczykij: wyczówam sarkazm. W UK są prawa UK a nie Afrykańskie. Nieudolność policjantów jest ewidentna. Przydało ny się mniej pączków a więcej zajęć z Aikido. Albo szkoleń z USA. W tym drugim przypadku delikwenci już by mieli zdejmowaną miarę przez grabarza.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.