Lockdown i maski to największe oszustwo wszech czasów

Opublikowano: 23.11.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2853

Kolejny specjalista z zakresu wirusologii mówi o tym, że rządy kłamią w sprawie skuteczności obostrzeń, wprowadzonych w walce z pandemią COVID-19.

https://www.youtube.com/watch?v=9LbD1rWkF-Q

Dr Roger Hodkinson jest specjalistą medycznym w dziedzinie patologii, w tym wirusologii. Kształcił się na Uniwersytecie Cambridge w Anglii. Jest patologiem z certyfikatem Royal College w Kanadzie i byłym przewodniczącym komitetu Royal College of Physicians and Surgeons w Ottawie.

Hodkinson powiedział, że maski „są całkowicie bezużyteczne”: „Nie ma żadnych dowodów potwierdzających ich skuteczność. Maski papierowe i maski z materiału są po prostu oznaką cnoty. Dystans społeczny jest również bezużyteczny, ponieważ COVID-19 rozprzestrzenia się przez aerozol, który przemieszcza się na około 30 metrów”.

W październiku analiza kilkunastu wykresów ilustrujących liczbę przypadków COVID-19 w stanach USA potwierdziła wnioski z ostatnich badań, że stosowanie masek nie ma wpływu na rozprzestrzenianie się choroby. „Chcę podkreślić, że pozytywne wyniki testów nie oznaczają klinicznej infekcji. To po prostu wywołuje publiczną histerię i wszystkie testy powinny zostać przerwane, chyba, że zgłosisz się do szpitala z objawami ze strony układu oddechowego”.

W sierpniu „New York Times” na podstawie analizy danych wykazał, że nawet 90% osób z wynikiem pozytywnym na COVID-19 prawie nie miało żadnego wirusa. Dane z niektórych laboratoriów stanowych sugerują, że nawet 90% osób uzyskuje pozytywny wynik, ale nie są już zaraźliwe i nie muszą się izolować!

Hodkinson stwierdził: „Nie potrzeba żadnych działań poza tym, co robiliśmy w zeszłym roku, kiedy źle się poczuliśmy. Zostaliśmy w domu, wzięliśmy rosół z makaronem, nie odwiedziliśmy babci i zdecydowaliśmy, kiedy wrócimy do pracy”. Zalecił także codzienne podawanie każdemu domowi opieki od 3000 do 5000 międzynarodowych jednostek witaminy D, „co radykalnie zmniejsza prawdopodobieństwo infekcji”.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: Electroverse.net
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. MrMruczek 23.11.2020 17:23

    Wołanie na puszczy.
    Dziś już nikt nie słucha mądrych ludzi.

    O polityce decyduje interes. Dodatkowa kasa dla szpitali, dodatkowa kasa dla medyków. Miliardy ze sprzedaży maseczek, środków ochrony i testów. Jest też okazja, żeby w końcu zarobić prawdziwe pieniądze na g. wartych szczepionkach, a może jeszcze przy okazji wysterylizować kawał świata.

    W sumie jeśli chodzi o to ostatnie, to nawet jestem za.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.