Lobby LGBT zorganizowało „marsz dumy wiejskiej”

Opublikowano: 30.07.2023 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1757

Wiemy czego się dalej spodziewać po „tęczowych paradnikach”. W Polsce na razie jeszcze szlifują bruki miast, ale z czasem zapewne też spróbują zbrukać nawet spokojne i sielankowe wsie. We Francji zorganizowali po raz drugi „marsz dumy wiejskiej”, a organizatorzy nie kryją swoich celów.

Na poniższym wideo pierwszy marsz z 2022 roku. Tegoroczny wyglądał podobnie.

Chcą „przełamać miejską legendę, że ludzie na wsi są homofobami”. Oswajanie ma się odbywać przez najazdy „osób LGBTQ” na „francuskie, piękne wsie” – mówi Cyril Cibert, przewodniczący burmistrzów wiejskich z departamentu Vienne, który taki marsz, po raz drugi, zorganizował u siebie w sobotę 29 lipca.

Cibert to mer miejscowości Chenevelles i przewodniczący burmistrzów wiejskich z Vienne. Na tym „Rural Pride” spodziewano się od 3 do nawet 4 tys. uczestników, co biorąc pod uwagę zainteresowanie i nagłośnienie medialne, było całkiem możliwe. Ostatecznie było około 1000.

Wkroczenie LGBT na francuską prowincję zostało przetarte wprowadzeniem „małżeństw dla wszystkich”. To homośluby oswoiły wiejski lud z rozmaitymi dewiacjami. Mer-aktywista zaprasza nawet pary jednopłciowe do zamieszkania na terenach wiejskich w ramach „przełamywania stereotypów”. Dodaje, że „agresji jest tu znacznie mniej niż w mieście”.

Pewnie tak, bo i np. młodzi islamiści dopiero zaczynają kolonizować francuską prowincję. Pomysły rządu, by lud przedmieść rozparcelować po całym kraju, z czasem wyrównają poziom bezpieczeństwa także dla „osób LGBT”. Na razie chłop z widłami raczej ich nie pogoni, bo już wie, że „homofobia” jest karalna, więc pewnie tylko gdzieś sobie pokątnie splunie.

Na wiejską paradę wynajęto od rolników traktory, a na nie wsadzono już „niebinarnych tancerzy”. Trasa wyniosła 4 km, bo dalej były już tylko pola. Gdyby tak pomogli w żniwach, byłby jakiś pożytek…

Imprezę uświetniła jeszcze obecność ministrów i byli to Bérangère Couillard i Dominique Faure, odpowiedzialni za równość i władze lokalne. „Musimy sprawić, by osoby LGBT były widoczne na obszarach wiejskich” – powiedziała minister Couillard. Jak się patrzy na te rządowe pomysły Francuzów, to swojskie pikniki naszych władz to niemal prawdziwa obrona tradycyjnych wartości.

Autorstwo: BD
Na podstawie: France Info
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szwęda 30.07.2023 14:57

  Na wsi? To powinni zebrać na zachętę dobry wpi…dol!

 2. andi170 30.07.2023 22:16

  Na wsi?no to widły i gonić dewiatów i innej maści zwyrodnialców z pod znaku kolorowej szmaty.

 3. aakk4488 04.08.2023 09:20

  Na wsi? Już całkiem się poprzewracało w dupkach tym cieplakom; apropos – Po czesku Teplaky to dresy, tak że tego no, ocieplają heh.

  Moja logika jest prosta: dwie parówki nie dają potomka, dwie muszelki też nie. Koniec.

  P.S. widząc wasze powyższe wpisy aż mi się w serduszku tak bardziej miło zrobiło, że są jeszcze ludzie z NORMALNYMI poglądami.

 4. rici 04.08.2023 09:30

  Normalnych ludzi jest okolo 90 %. Ale tu chodzi o to by ludzi napuszczac na siebie.
  To taki test, czy ci normalni nie w……ja sie i nie pogonia tych nienormalnych, poniewaz mogliby rowniez pogonic te rzadzace elity.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.