Lista nieruchomości, które chcą otrzymać Żydzi

Opublikowano: 20.05.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 200

Opublikowano wywiad z Gideonem Taylorem, szefem WJRO. Głównej organizacji lobbującej za grabieżą Polski.

Może nie jest aż tak soczysty jak wypowiedzi Katza, ale słychać wyraźnie 4 rzeczy:

1. Zmienia się narracja. Polska jest już „ofiarą”, a nie tylko i wyłącznie sprawcą Holocaustu.

2. Nie chodzi o odszkodowania za wojnę. Ale o majątek znacjonalizowany po wojnie przez polski rząd.

3. Oni nie odpuszczą. Nie mają takiego zamiaru. Nie, bo nie.

4. Chcą wrócić do sprawy po wyborach. Wywiad jest z 14 maja 2019.

Jest to bezpośrednia odpowiedź na decyzję rządu Pis na niewpuszczenie delegacji z Izraela. Dzień później opluto ambasadora Magierowskiego w Izraelu.”

Tymczasem Światowa Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego (World Jewish Restitution Organization, WJRO) opublikowała listę 2613 warszawskich nieruchomości, które mają być przedmiotem roszczeń.

Listę (wyszukiwarkę) znajdziecie TUTAJ.

Sporo adresów ze ścisłego centrum – Chmielna, Nowy Świat, Grzybowska. Pod linkiem pełna lista (ale trzeba wpisać nazwy ulic). Na razie tylko Warszawa, ale można przypuszczać, że inne miasta to kwestia czasu.

Autorstwo: Jerzy Ulicki-Rek, kamil
Źródło: Wolna-Polska.pl [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 3,86 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi

Pasoż.ydy syjo.nu mają plan przesiedlenia 7 mln kolegów z Israela na tereny Wegier, Ukrainy i Polski do roku 2030. Chcą nowej ziemi Polin. Wojska USA mają im pomóc w osiedlaniu, pilnują także złóż (tytan, wanad, żelazo, metale ziem rzadkich) na mazurach które docelowo mają przejąć. Sam tytan na terenie Suwałk wyceniany jest na 350 mld $ czyli idealnie na pokrycie Akta 447. Ogólne zasoby wyceniane są na ponad 1000 mld $ i należą do największych w Europie. W Orzyszu obecnie stacjonuje 900 amerykańskich żołnierzy.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Sam tytan to pikuś przy bogactwach na terenie Polski… a wysokość na jaką ma być ograbiona Polska będą musieli jednak znacząco powiększyć i liczyć ją już w bilionach…

Doctor Who
Użytkownik
Doctor Who

Po obejrzeniu tego fragmentu ogarneła mnie autentyczna trwoga. Prowadzący bez zmrużenia powiek przyjmują odwróconą o 180 żydowską narrację. Żadnych pytań w stylu : to skąd to oskarżanie Polski wcześniej ? Co się stało, że organizacja zmieniła tak diametralnie zdanie na temat faktów historycznych ? Czemu trwoga ? Równie gładko jutro mogą przyjąć dowolną narrację jaką przedstawi ten człowiek.