List NWO do Obywateli Świata…

Opublikowano: 31.07.2015 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1233

Opublikowano: 16.11.2009

Drodzy Obywatele Świata,

Sądzę, że nadeszła chwila by wyjaśnić niektóre wątpliwości, które was nurtowały w ciągu ostatnich dziesięcioleci. I dobrze, że zdajecie sobie sprawę z niektórych prawd, by wiedzieć jak znaleźć się w Nowym Porządku, który zaczyna panować na Ziemi. Chcemy, żebyście byli w stanie w pełni zaangażować się w nasze nowe społeczeństwo. W końcu, gdy już to zrobicie, możecie tylko wygrać.

Przede wszystkim, ważne byście pojęli nasze niektóre cele by móc ofiarnie współpracować.

Nie waham się ostrzec was przed konsekwencjami w przypadku oporu: na tych, którzy będą się opierać, mamy nasze sposoby. Na tę chwilę chcę wam powiedzieć tylko jedno, bo jest już zbyt późno by owijać w bawełnę. Dni, w których mogliśmy być jeszcze zatrzymani należą już do przeszłości. Mamy pełną kontrolę nad Ziemią, nad światem finansów, środkami propagandy. Jednym słowem, żaden naród czy potęga nie mogą nas zwyciężyć. Mamy oczy wszędzie, na każdym poziomie struktur rządowych wszystkich krajów świata. Wiemy co się święci bo mamy oczy i uszy szeroko otwarte. Tajemnice państwowe nie są dla nas tajemnicami.

Wywołujemy konflikty na wszystkich poziomach, w ten sposób nikt nie wie co naprawdę się dzieje. Pośród takiego zamieszania możemy posuwać się naprzód, realizując nasze plany bez przeszkód.

Weźcie na przykład takiego Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Konsekwentnie unika jakiejkolwiek kontroli nad swoją władzą, nikt nie może go zatrzymać. Kroczy swoją drogą robiąc to co chce. Robi dokładnie to czego chcemy, bo wie, że w przeciwnym razie możemy go zmienić w oka mgnieniu. Czy nie jest to błyskotliwa strategia?

Nie możecie zaciągnąć nas przed sąd bo nas nie widzicie. A i tak także sądy są na naszych usługach.

Kontrolujemy wszystko a wy nie wiecie kogo atakować. Muszę wyznać, że ta ukryta władza jest wspaniale zorganizowana, bez precedensu w historii świata. To takie wspaniałe, za pośrednictwem naszych mediów mówimy wam to chcemy byście robili. I robicie to błyskawicznie.

Możemy wysłać wojska amerykańskie czy europejskie gdzie chcemy, kiedy chcemy i w takich celach jak chcemy. A wy posłusznie wykonujecie nasze zadania. Jakich jeszcze chcecie dowodów?
Możemy sprawić, że umieracie z chęci zostawienia waszego domu i rodziny by wyruszyć na wojnę na każde nasze skinienie. Starczy powiedzieć wam jakakolwiek głupotę ustami waszego prezydenta lub napisać to w gazecie i możemy rzucić was gdzie nam się podoba. Nie możecie zrobić nic innego niż to, co wam każemy zrobić.

WASZ NIEISTOTNY OPÓR

Jeśli ktoś przeciwstawia się to mamy środki by przedstawić go śmiesznym i żałosnym. Bawi nas demonstrowanie światu jak bezsensowny jest każdy opór.

Widzicie, cokolwiek chcecie zrobić to potrzebujecie pieniędzy. Jeśli nie nie jesteście w stanie zapłacić podatku gruntowego to my zabieramy pole i sprzedajemy temu co może zapłacić. A za pieniądze z podatków indoktrynujemy wasze dzieci. W szkołach publicznych, które w tym celu stworzyliśmy. Chcemy by rośli dobrze wytresowani do naszego sposobu myślenia. Wasze dzieci nauczą się tego czego chcemy by się nauczyły a wy zapłacicie za to z waszych podatków.

Zebrane pieniądze są używane także do realizacji innych projektów, które przychodzą nam na myśl. Możecie mieć wątpliwości czy mamy naprawdę kontrolę nad waszymi dziećmi, lecz prędko zorientujecie się, że naprawdę ją mamy.

Możemy powiedzieć, że molestujecie wasze dzieci dając im klapsa i zabrać je wam. Jeśli nie poddadzą się indoktrynacji szkolnej to możemy oskarżyć was o zaniedbanie i też zabrać. Wasze dzieci nie są wasze, są nasze. Musicie szczepić je i w tym celu prowadzić je do naszych szpitali, w przeciwnym razie odbierzemy je wam.Wy to wiecie i my to wiemy.

Ostatnio nasz niezmierzony geniusz spłodził następną wielką rzecz..
Do tej pory produkowaliśmy leki dla ludzi chorych. Teraz na skalę globalną sprzedajemy leki dla ludzi zdrowych, które nazywamy szczepionkami pandemicznymi. Nie musimy martwić się o ich skuteczność. I tak płacą rządy z waszych podatków. Jeśli będą szkodzić zamiast leczyć? Tym lepiej dla nas.

Dzięki naszemu handlowi elektronicznemu jesteśmy w stanie widzieć gdzie jesteście, co kupujecie i ile kupujecie. Jak myślicie, skąd bierzemy co miesiąc informacje do naszych statystyk finansowych?

Poprzez Internet możemy dowiedzieć się co myślicie i co mówicie. Dopóki robicie to co chcemy, nie interesuje nas w szczególny sposób co myślicie. Wasze myśli i tak nie mają sensu. Lecz jeśli myślicie, że macie jakąś przyszłość albo poczujemy, że możecie narazić na niebezpieczeństwo nasze plany to mamy sposoby by zająć się wami. Mamy cały zasób oszczerstw by wciągnąć was w pułapkę. Możemy postawić was przed sądem na tak długo, że nigdy się z tego nie wyplączecie.

Pod jakimkolwiek pozorem możemy pozbawić was waszych dochodów. Z waszych podatków możemy opłacić adwokatów a wy nie macie do dyspozycji takiej kupy pieniędzy. Wiemy jak was podzielić i skłócić. Nie niszczyliśmy już rządów innych państw dzięki waszym pieniądzom? Myślicie, że wasze mizerne dochody mogą nam zagrozić?

WASZE NIEISTOTNE ORGANIZACJE

Możecie dać się wciągnąć do organizacji, dzięki którym macie nadzieję uwolnić się. Szukacie sposobu by to zrobić. Ale wy nie możecie się uwolnić! My dajemy benzynę do waszych aut i możemy pozbawić was jej kiedy chcemy. Pod jakimkolwiek pretekstem. A co się stanie jak zostaniecie bez samochodu?

My dajemy wam pieniądze, których używacie. Jeśli przyjdzie nam ochota, możemy zablokować obrót pieniądza i sprowokować totalny krach. A potem ustami waszego prezydenta zakomunikować, że banknoty są już bez wartości i wprowadzić nowe. I momentalnie wasze oszczędności znikną.

A możecie obyć się bez jedzenia? Jeśli to potrzebne możemy wywołać strajk kierowców ciężarówek i zablokować dostawy do waszego ulubionego sklepu.

W jaki sposób chcecie nas pokonać? Mówicie, że możecie nazbierać złotych monet by zawsze mieć za co kupować w razie krachu? Możemy wprowadzić prawo zabraniające posiadanie złota, jak już to robiliśmy w przeszłości. Jeśli odkryjemy, że ktoś ma, po prostu skonfiskujemy i wsadzimy do więzienia za złamanie prawa. A w więzieni będziecie pracować w naszych więziennych zakładach.

Możemy wprowadzić prawo zabraniające uprawy ogródka i wymyślić jakiś „naukowy” powód, dla którego będziecie musieli kupować tylko naszą żywność. Jeśli ktoś zobaczy jak uprawiacie ziemniaki, zadenuncjuje was. O, głupi nacjonaliści, nie ma ucieczki przed nami, bo dużo wcześniej niż się urodziliście przygotowaliśmy się by was zniewolić. Wasi nauczyciele i wasi ministrowie kształtowali wasze umysły przez pokolenia.

Nie możecie nam zaszkodzić, znaleźć nas czy nawet tylko zrozumieć do kogo jesteśmy podobni.

Daję wam tylko kilka przykładów, żebyście zrozumieli. I jeśli macie choć odrobinę zdrowego rozsądku, nie zostaje wam nic innego jak podporządkować się naszym rozkazom.

WASZE KONTROLOWANE UMYSŁY

To my poruszamy Hollywood. Filmy takie jak “Terminator” czy “Harry Potter” i jeszcze wiele innych, zostały stworzone byście myśleli tak jak my chcemy. Przyzwyczailiśmy was do uwielbiania przemocy w taki sposób, że gdy wyślemy was byście zabijali, zrobicie to bez zastanowienia.

Stworzyliśmy brutalne gry wideo by przygotować wasze młode umysły do przemocy.

“Star Trek” i inne podobne seriale przyzwyczaiły was do nowych norm międzynarodowych. Myśleliście, ze to rozrywka a my po prostu tresowaliśmy was! W każdym razie dopięliśmy swego.

Seks i przemoc są naszymi najlepszymi sprzymierzeńcami by zwiększyć naszą przewagę. Ludzie nie chcą odmówić sobie własnej dawki seksu a my dajemy im to. W ten sposób odwracamy ich uwagę i pozbawiamy chęci zajmowania się sprawami naprawdę ważnymi, które pozostają w naszych rękach.

Wybaczcie, że naigrawam się z waszego systemu wartości, ale to już przeżytek. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że wasze nikomu niepotrzebne wolności nic już nie znaczą?

Usuwamy prezydentów gdy tylko chcemy. Politycy zostają na swoich miejscach tak długo jak nie uznamy, że należy zastąpić ich innymi. Przedstawiamy wam ich a wy głosujecie na nich. W ten sposób dajemy wam bezużyteczne prawo głosu, byście mogli łudzić się, że wybraliście waszego prezydenta.

Używamy narody do celów, które uważamy za słuszne.Wiedzą, że muszą być posłuszne.

Na szczęście, napotkaliśmy pewien opór jak Saddam Hussein czy Slobodan Milosevic. Przydali się by pokazać liderom światowym co możemy zrobić jeśli nie będą posłuszni. Chwała należy się tylko tym, którzy przysłużą się naszej sprawie.

WASZ GŁUPI OPÓR PRZECIWKO NASZEJ DOMINACJI

Niektórzy z was myśleli, że mogą nas powstrzymać podkładając bomby w metrze czy jakimś budynku rządowym. Proste zwierzęta! Jak mogliście nam zaszkodzić? Wszystko co osiągnęliście to następne powody by usprawiedliwić nowe kontrole i bariery między społeczeństwami. Jesteśmy szczęśliwi jak wysadzicie coś w powietrze. Dajecie powody by wprowadzać nowe prawa przeciwko wszystkiemu temu co mogłoby pomóc wam uwolnić się od nas. Jeśliby od czasu do czasu nie wyleciało coś w powietrze nie mielibyśmy pretekstów by otoczyć was nowymi barierami. Nie zdajecie sobie sprawy, że opór jest niemożliwy? Naszym królestwem jest królestwo Pieniądza.

Spójrzcie jaka ironia. Daliśmy wam kawałki papieru albo jakiś numer w komputerze, który nazwaliśmy pieniądzem. Nie jest poparty niczym i zabezpieczony niczym, oprócz naszego słowa.
Kreujemy go z niczego, drukujemy, emitujemy i określamy jego wartość. Wszystko co dotyczy pieniądza jest w naszych rękach.

Pomyślcie, co możecie nam zrobić bez pieniędzy? Jeśli stawicie opór, możemy anulować wasz kredyt i zamrozić wasze środki.Wasza gotówka może być łatwo skonfiskowana. Stworzyliśmy tyle reguł, według których żyjecie, że nie możecie obejść się bez pieniędzy.

NASZE NIEZGŁĘBIONE TAJEMNICE

Nasza wojna w Serbii miała różne podłoża ale nie chcemy o nich mówić otwarcie.Pozostawmy to gadającym głowom w TV, wygadują same głupstwa więc i tak nie dojdą do sedna.

Przede wszystkim, Kosowo posiada bogactwa naturalne, nad którymi musimy mieć pełną kontrolę. Ma uran. A uran jest bardzo potrzebny naszemu reżimowi. A w ten sposób możemy trzymać od niego z daleka naszych potencjalnych wrogów. Milosević nie chciał oddać w nasze ręce tych darów bożych, więc uczyniliśmy jego życie nieznośnym, aż do upadku. Po wojnie nie okazał skruchy, więc postawiliśmy go przed międzynarodowym trybunałem zajmującym się zbrodniarzami wojennymi. Nie wydaje wam się to genialne?

Wojna polega na odłożeniu na bok wszystkich reguł. Jedyna prawdziwa zbrodnia wojenna to wystąpić przeciwko nam. Czy Mandela nie był terrorystą podkłdającym bomby zabijające jego wrogów? A uczyniliśmy go bohaterem.

Gdy prowadzimy wojnę, nie respektujemy żadnych reguł; robimy to co chcemy, jak chcemy i gdzie chcemy. Możemy zagłodzić całe narody, zabijać cywili i popełniać okrucieństwa, za które postawimy przed sądem naszych wrogów.

Zwycięstwo nad Jugosławią było nieocenione. Upokorzyliśmy ten dumny naród tak, jak możemy zrobić to z każdym innym.
Spójrzcie, zbombardowaliśmy Serbię i Kosowo. Zatruliśmy ich rzeki i strumienie. Zniszczyliśmy ich sieci przesyłowe wywołując głęboki kryzys. I jeszcze mieliśmy przebłysk geniuszu by zrzucić całą winę na Milosevica.

A potem był Saddam z całą swoją bronią masowego rażenia.
Złego można znaleźć wszędzie a my ponadto możemy go stworzyć za każdym razem gdy tylko jest potrzebny. Zwykle nie lubię żartować ale od czasu do czasu muszę ukrywać uśmieszek gdy widzę jakie totalne bzdury jesteście w stanie zaakceptować. A potem dziwicie się, że światowi liderzy drżą na nasz widok? Wiedzą, że nie mają żadnej innej władzy, poza tą którą im damy.

Nie obawiamy się Rosji i Chin bo mamy całkowitą kontrolę nad ich systemami. Chiny wiedzą doskonale, że jednym pociągnięciem pióra możemy zamrozić ich kapitały i firmy w Ameryce.

Chcemy byście byli częścią Systemu. Gdy kupujecie dom to nie tylko inkasujemy podatek od kupna, używając go do naszych celów lecz zwiększamy także nasze przychody o odsetki od kredytu. Wasz dom kosztuje was dwa razy więcej.

Nie chcemy byście byli wolni, oto dlaczego tak to wszystko urządziliśmy. Jesteście naszą własnością. Do szczęścia potrzebujecie naszych pieniędzy, naszych rozrywek, naszego paliwa i naszych usług. Jeśli nie będziecie mogli ich mieć, poczujecie się oszukani. I właśnie dlatego waszym przeznaczeniem jest służba dla nas.

Ze szczerym pozdrowieniem,
Wasz Globalista.

Źródło: NWO

PS. List jest nieznacznie zmodyfikowaną wersją “listu” Grega Szymanskiego opublikowaną na stronie www.LewisNews.com i www.arcticbeacon.com.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

22 komentarze

 1. Hassasin 16.11.2009 09:20

  autonomiczne habitaty…samodzielne pozyskiwanie energii…wiedza i swiadomosc…np: etnobotanika….tak moim zdaniem bedzie wygladał ruch oporu

 2. JisBis 16.11.2009 10:04

  Cała prawda o tej rzeczywistości…

 3. Murphy 16.11.2009 10:09

  Chorzy “ludzie”…. 😐

 4. Robert Śmietana 16.11.2009 10:28

  Bardzo ciekawie napisane, na tyle porywająco, że emocje we mnie zagrały. Gdyby naprawdę napisał to iluminat, a ja miałbym okazję mu odpisać (podobno mają oczy wszędzie, więc jest szansa że to przeczytają hehe :D), to napisałbym tak:

  Drodzy Niewidzialni,

  na pozór wszystko się zgadza i wszystko jest ok. Nie wzięliście tylko pod uwagę jednej, drobniutkiej rzeczy: wzrostu świadomości ludzi. Obecnie w naszym układzie słonecznym zaczynają powstawać warunki do uzyskania świadomości wystarczającej do tego, aby przejrzeć Wasze kłamstwa, również poprzez zmysły/narzędzia niefizyczne. I choć proces ten nie obejmie całej planety, a tylko pewną grupę ludzi, wystarczy ona, aby zakończyć Wasz cyrk. Na nic się zda opóźnianie tego procesu poprzez media i system społeczny, gdyż ludzie (jako dusze) doświadczyli już dosyć zniewolenia i nie są już zainteresowani kontynuowaniem.

  Tak że panowie, usiłując dopiąć swojego “genialnego” planu, rzucacie się z motyką na księżyc, choć na pierwszy rzut oka jesteście 1% od celu. Nie będę wspominał tutaj o skutkach karmicznych Waszych nierozsądnych działań, które bynajmniej nie będą dla Was miłe. Ale to już Wasz wybór, że w tej zabawie wybraliście bycie tym Czarnym.

  Pozdrawiam,
  Wasz Alterglobalista 😀

 5. Fenix 16.11.2009 10:43

  NOW -o ,otaczamy miłością to wszystko . Stańmy przed prawdą , a wygramy !: Przed prawdą nawet NOW musi paść na kolana , lub się dostosować . Dobrze z się odkrywacie wiemy gdzie was boli , to wasz strach przed utratą władzy nad nami :)hehe Koniec mroku i panowania sił ciemności ! OŚWIECENIE CAŁEJ LUDZKOŚCI . Era Prawdy i Wolności Osobistej !

 6. Fenix 16.11.2009 11:01

  Nie wiem dlaczego przestawiłem litery? Moze własnie ma to tak brzmieć hehe 🙂 NOWY ŚWIAT PORZĄDEK !

 7. NiktIstniejący 16.11.2009 11:26

  Wszystko może nawet im by się udało, gdyby nie to że nie przewidzieli jednego krytycznego elementu układanki: Boga.

  Illuminatom i innym szmaciarzom od NWO wydaje się, że są na szczycie piramidy. Mylą się. Jest jeszcze nad nimi siła wyższa.

  Tylko Bóg jest prawdziwym władcą i królem ludzkości i nie pozwoli robić sobie koło pióra. Ostatecznie i tak sprawiedliwość zwycięży, tyle że zwykle zabiera jej to parę(naście lub dziesiąt) lat.

  Moim zdaniem Bóg pozamiata ostatecznie ich wszystkich tak, że nie będzie co zbierać i nawet nie będą wiedzieli co w nich przywaliło. Z resztą cała ta sytuacja jest chyba dość wyraźnie opisana w apokalipsie.

  Przeczytajcie sobie apokalipsę i podstawcie następujące rzeczy w ten sposób:
  “Bestia” – NWO i inne szmatexy
  “Obraz bestii”, któremu ludzie oddają pokłon – Skorumpowane światowe media tworzące wypaczony obraz rzeczywistości
  “Nie będzie można kupić ani sprzedać” – Kryzys finansowy jakiego świat nie widział (to ten co dopiero nadejdzie)
  “Znak bestii na czole” – biochipy, dane biometryczne, chipy RFID, inne sposoby na znakowanie ludzi jak bydło
  “Nie będzie mógł kupić ani sprzedać ten kto nie ma znaku bestii lub jej imienia” – Chip RFID lub Kod kreskowy (przypominam, że obecnie każdy kod kreskowy w sklepie zawiera wbudowaną zakodowaną liczbę 666)

 8. Robert Śmietana 16.11.2009 12:05

  Muszę Cię poważnie zmartwić, NiktIstniejący, ale Bóg nie kiwnie nawet koniuszkiem palca i nie jest żadnym władcą ani królem niczego. To tylko Twoje wypaczone przez biblię prymitywne widzenie Boga każe Ci przydawać mu nasze niskie cechy i atrybuty.

  Bóg jest po każdego stronie. Inaczej mówiąc Bóg nie jest po niczyjej stronie 🙂 Nie będzie żadnego sądu, wymierzania sprawiedliwości, karania winnych oraz nagradzania świętych.

  To my sami jako ludzkość decydujemy co się dzieje. Co prawda czynimy to na poziomie niedostępnym naszej zwykłej świadomości i zewnętrznie objawia się to jako niesprawiedliwości, rządy iluminatów, wojny, morderstwa i gwałty. Za wszystkim tym stoimy jednak my wszyscy. Nie ma kata i ofiary, jest tylko wybór, dlatego nie trzeba się też niczego bać. Cokolwiek się dzieje, jest wypadkową naszych prawdziwych , wewnętrznych chęci i zamierzeń. I nie da się inaczej.

  Tak, że iluminaci rządzą, bo im na to pozwalamy, aby przeżyć/doświadczyć zniewolenie. I chodzi o to, że już niedługo koniec, bo to doświadczenie się kończy. Dlatego iluminaci przegrają, nawet jeżeli wszyscy staną na głowie i wyrecytują Torę od tyłu co 666 literę.

 9. smokerdelight 16.11.2009 12:18

  nie wiedziałem że tusk zaczął już kampanie wyborczą

 10. yogi 16.11.2009 13:11

  Sprawiedliwosc nie jest slepa – sprawiedliwosc stanie sie zadosc i wszelkie (ludzkie i nieludzkie) kreatury obecnie rzadzace ziemska cywilizacja otrzymaja KARMICZNA zaplate za swoje zbrodnicze uczynki (zgodnie z prawami moralnymi przedstawianymi przez filozofię TOTALIZMU), Bóg istnieje i ma swoje plany wobec naszej planety oraz istot na niej egzystujacych. Karma indywidualna kazdego z nas jak i całej ludzkosci ma kluczowe znaczenie dla obecnych i przyszlych losow tego swiata – a kreatury skrycie okupujace nasza planete doskonale zdaja sobie z tego sprawe.

  Niech TOTALIZM zapanuje.

 11. ziolo 16.11.2009 13:30

  R. Śmietana będzie sąd, Sąd Ostateczny!!!

 12. Marcelous 16.11.2009 13:30

  Kiedyś nawet w to wierzyłem, teraz już przestaje, nigdy nie widziałem choć jednego rozsądnego dowodu na to, że istnieje tajna grupa rządzących światem i NWO, moim zdaniem to po prostu wymysł ludzi, leniwych ludzi. System jest niedoskonały, każdy to wie, ale aby go zmienić trzeba coś zrobić “ruszyć się” a leniwemu społeczeństwu się nie chce, więc lepiej zwalić całą winę i odpowiedzialność na kogoś innego, więc wymyślili sobie supertajną grupę, której nie można znaleźć ani nic jej zrobić. To oni są winni całemu naszemu nieszczęściu, jaka to wygodna wymówka. A ja się zapytam co zrobiłeś by to zmienić a “Ty” pewnie zasłonisz się kolejną wymówką typu – Ale przecież i tak nic się nie da zrobić więc po co mam coś robić. Ludzie zawsze znajdują jakąś siłę wyższą na której barki jest zrzucane wszystko, bo sami nie lubią się przyznawać jacy to są niedoskonali

 13. zulu 16.11.2009 14:50

  Szkoda odpowiadać na takie brednie

 14. Rave 16.11.2009 18:38

  Marcelous- Chyba miałeś pałę z historii i WOS’u a logika i głębsze myślenie zepewne musi cię strasznie boleć, skoro wysnułeś takie płytkie wnioski. Co, szkoda ruszyć się i trochę pomyśleć, podochodzić i najlepiej zwalić winę na leniwe społeczeństwo które wymyśla bajki…? 🙂 i takim oto sposobem twój przedszkolny argumencik wraca jak bumerang ale do Ciebie…zresztą takie pseudo argumentację już dawno przerabiałem, więc nie smuć bo nie robi to tu na nikim wrażenia :)))

 15. Apostat 16.11.2009 19:43

  @ yogi:
  Podsumowanie faktów
  1. Boga nie ma.
  2. Białe światło ‘is no more’
  3. Niebiosa już nie istnieją.
  4. Zredukowano liczbę wymiarów
  5. Rozpoczął się proces “przemiany”
  6. Twoja ‘karmą’ można nazwać wspomnienia.
  7. Każdy stanie sam przed sobą i będzie sobie sędzią.
  8. Punkt 2 i 3 -> Wszelkie funkcje nieba zostały zatrzymane, wszelkie procesy, oraz wszystko co za tym idzie.
  9. Punkt 6, 7 i 8 -> Nie ma już powrotu, tylko w tym miejscu [ziemia] i czasie [obecne życie] można pozbyć się swojej “karmy”
  10. Znaczy to tylko tyle, iż musisz odrzucić wszelkie programy, zatrzymać wieczne pragnienie władzy i potęgi, zmienić swoje nastawienie do świata, żyć w równości i jedności z otaczająca rzeczywistością, na poziomie technicznym znaczy to odrzucenie materii umysłu -> stanie się rzeczywistą materią, w tym przypadku powrót do formy częstotliwości, rezonansu, dźwięku.
  11. Obecnie jesteśmy gośćmi w tej materialnej rzeczywistości, jako że należymy do sfery umysłu, jesteśmy z materii umysłu. Oznacza to tyle, iż po śmierci stajemy się czysta materią umysłu.
  12. Będąc w takiej formie w jakiej jesteśmy obecnie, jesteśmy niczym innym jak nierealną iluzją. Jesteśmy jak napięcie elektryczne – różnica potencjałów. Bez nich giniemy.
  13. Materia jest stała i zawsze będzie istnieć. Zasila ulotną sferę umysłu, wymiary i wszystko czego nie można dotknąć.
  14. Prawdziwe jest tylko to co można zobaczyć lub dotknąć.
  15. W ostatecznym rozrachunku, gdy wymiary upadną, gdy istoty powrócą do formy dźwięku, a reszta zostanie wymazana i zapomniana punkt 14 okaże się prawdziwy.
  16. Jeśli nie zmienimy się, to zginiemy. Na zawsze. Nie ma drugiego życia. Nie ma zbawienia. Nie ma nieba. Tylko my sami możemy się uwolnić własnymi rękoma.
  17. Jeśli doczytałeś do tego punktu i szczerze zainteresowałeś się tematem i chcesz wiedzieć więcej, to odwiedź kanał DesteniProductions na YT.
  18. Polecam zacząć od serii 10 filmów pt. ‘Future of Earth and Matter’

 16. BigZib 16.11.2009 23:09

  Uaaa… troche zboczyliśmy z tematu sporo interesujacych nowości , materia nie może zginąć zmienia tylko stan skupienia, a czy świadomość może zginać jeśli tak to jak się narodziła, ogólnie grzęski temat można dyskutować wieczność .
  Można by rzec Nie ma światła bez ciemności, Niema dobra i zła, po prostu musi zachodzić równowaga.
  No i okazuje się że wszyscy jesteśmy bogiem, pochodzimy z gwiazdy, z wybuchu supernowej. Ale na mieszałem sory …
  Pozdrawiam wtajemniczonych iluminatów i ich NWo, niechaj zwycięży świadomość.

 17. Zofia 17.11.2009 01:50

  Uczmy sie kochac wszystko i wszystkich.Otwierajmy nasze czakry(szczegolnie czakre serca), by energia ktora plynie z Kosmosu mogla bez blokad przeplywac przez nasze cialo.Nie miejmy do nikogo zalu ani pretensji. Nie osadzajmy.Uczmy sie byc odpowiedzialni za swoje zycie.Uczmy sie szanowac siebie i swoja zywotnia energie.
  Jesli w twoim wnetrzu nie ma wroga to wrog z zewnatrz nigdy cie nie zaatakuje.Badz spokojny!
  Niech Usmiech i Radosc bedzie twoja SILA.

 18. x 17.11.2009 17:46

  heheh, tekst jest rewelacyjny, pisany trochę przez jakiegoś oszołoma , który chce wywołać określony efekt
  No ale jesli byłby prawdziwy to też kopara mi się śmieje że hej, bo ludzie to takie tłumany i barany…głupię do kwadratu i w dodatku obrzydliwie ignoranckie. Więc zasługują na takie traktowanie

 19. Raptor 17.11.2009 21:06

  Zmyślny tekst, w którym wyczuwam proporcję 80:20 (80% oczywistości, 20% manipulacji / niewiedzy / desperacji) 🙂 Wyrazy podziwu, świetna robota 😉 Przypomina mi to bardzo wywiad z Illuminatem z książki J. van Helsinga, pt. “Ręce precz od tej książki”.

 20. Fenix 17.11.2009 22:50

  Oj zmyślny ,ma facet smykałkę ,tak jak nasi humorzyści z przed ćwierć wieku ! hehe 🙂

 21. yogi 21.11.2009 14:44

  @Apostat

  * grawitacja jest dipolarna
  * wszechświat wykorzystuje do sprawnego funkcjonowania m.in. tzw. prawa moralne (naturalne biologiczne programy przemieszczające się i działające w niewidzialnej częsci wszechświata – tzw. przeciw-materii (eterze))
  * w ramach realizacji praw moralnych nastepuje m.in. spłata karmy wypracowanej uprzednio przez kazdego rodz. obiekty istn. we wszechświecie (karma jest to szereg “wpisów” do przeciw-materialnego duplikatu energetycznego kazdego rodz. obiektu istn. we wszechswiecie, niniejsze wpisy moga cyrkulowac między tymi obiektami zgodnie z pewnymi zasadami o ktorych informuje TOTALIZM jako filozofia jak tez KONCEPT DIPOLARNEJ GRAWITACJI)
  * bóg jest najpotężniejszym z naturalnych programów istn. w przeciw-materialnym energetycznym odbiciu wszechswiata, ma swoje uczucia, cele plany ktore wdraza i realizuje z zelazna konsekwencja
  * to co dzisiaj spotyka ludzkosc – tzn. skryta okupacja naszej planety przez cywilizacje szatanskich pasozytow – jest przede wszystkim konsekwencją negatywnej KARMY jaka ludzkosc sobie wypracowala poprzez eksploatacje i konsumpcję zwierzat
  * mieso zwierzat jest NIEZBEDNE do naszego zycia i zdrowej egzystencji i tylko w nim sa skaldniki niezbedne do prawidlowego funkcjonowania istot ludzkich (naturalne zrodlo witamin B6 i B12 itp.), niestety eksploatacja zwierzat przez nas – ludzi wymusila wdrozenie jednego z prawa moralnych i wytworzenie sytuacji, w ktorej na szczycie karmicznego lancucha (zupelnie jak w przyrodzie) sa obecnie istoty pasozytujace na nas i regularnie okradające nas z ENERGI MORALNEJ (ZWOW) ktora jest niezbedna do zycia kazdej istoty

  o filozofi TOTALIZMU i KONCEPCIE DIPOLARNEJ GRAWITACJI wiadomosci znajdziecie w sieci
  (www.toalizm.eu itp.)

  polecam takze:
  http://www.sahajayoga.pl, http://www.sahajayoga.org

 22. Kot z Cheshire 31.07.2015 11:33

  Mylicie Boga z kosmitami. To jednak nie całkiem to samo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.