Leksykon ufologiczny – G jak Greifswald

Opublikowano: 25.08.2013 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1737

Obserwacja UFO w Greifswald.

Autor: Michał Kuśnierz
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 11.08.2013


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. agama 25.08.2013 19:54

    to UFO kosmiczne czy made in USA? Jeśli się pokazało, to pewnie USA.

  2. dartan 26.08.2013 01:15

    18.09.2009 r. widziałem całą flotyllę (50?)ufo lecącą w okolicach godź 22 w kierunku godź. 12:05 jeśli kierunek zachodni uznać za godź. 12:00. Niebo było bezchmurne. UFO na tle gwiazd pięknie wyglądało. Przelot odbył się nad Skarżyskiem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.