Leksykon ufologiczny – G jak Greifswald

Opublikowano: 25.08.2013 | Kategorie: Audycje

Przeczytano 148 razy!

Obserwacja UFO w Greifswald.

Autor: Michał Kuśnierz
Produkcja: Infra
Premiera w RWM: 11.08.20131 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. agama 25.08.2013 19:54

    to UFO kosmiczne czy made in USA? Jeśli się pokazało, to pewnie USA.

  2. dartan 26.08.2013 01:15

    18.09.2009 r. widziałem całą flotyllę (50?)ufo lecącą w okolicach godź 22 w kierunku godź. 12:05 jeśli kierunek zachodni uznać za godź. 12:00. Niebo było bezchmurne. UFO na tle gwiazd pięknie wyglądało. Przelot odbył się nad Skarżyskiem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X