Lekcja sądowa dla policjantów

Opublikowano: 30.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2641

Sędzia udziela lekcji prawa wszystkim policjantom, którzy rozkaz przełożonego przestępcy wolą honorować ponad polskim prawem. Policjanci mają obowiązek wykonywać polecenia, lecz tylko legalne, bo odpowiadają za swoje czyny i mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności. To nagranie warto rozesłać do wszystkich policjantów.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rok2 30.12.2021 11:00

    Witam!

    Dobrze by było zamieścić informację o szczegółach zdarzenia – a tak mamy wywód pani sędzi wyrwany z kontekstu całości sprawy,której dotyczył.

  2. Admin WM 30.12.2021 12:04

    Próbowałem znaleźć informację, ale nie znalazłem. Z kontekstu wynika, że chodzi o protest pod sądem, a więc najprawdopodobniej o pacyfikację protestu opozycyjnego (Lewica, KOD, PO, etc.). Ale to nieważne kto protestuje i przeciwko czemu, czy zgadzamy się z nim, czy nie, tylko chodzi o prawo każdego człowieka do publicznego protestowania, którego policja nie powinna pacyfikować na zlecenie rządzących.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.