Lekarze też umierają! Wielka Farmacja strzela sobie w stopę

Opublikowano: 22.02.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1185

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
xc1256
Użytkownik
xc1256

Hmm a moim zdaniem jest to celowe działanie przed wojną którą nam szykują. Jak opowiadała moja babcia, to wojska Niemieckie po zajęciu terytoriów Polski, w pierwszej kolejności wśród ludności cywilnej rozstrzeliwali lekarzy (nie felczerów), nauczycieli akademickich. Być może scenariusz zakłada :
– zredukowanie o co najmniej 60% lekarzy różnych specjalności,
– zredukowanie o co najmniej 50% służb mundurowych,
– zredukowanie o co najmniej 60% nauczycieli.
W razie konfliktu zbrojnego, w przypadku uszkodzeń ciała, większość ludzi które poniesie urazy ciała umrze. W przypadku zwykłych chorób nie będzie kto miał leczyć i etc..
Dlaczego rząd się nie szczepi?, Odpowiedź jest prosta. Szczepienie nie daje żadnej gwarancji a dodatkowo powoduje choroby. Wiadomym jest że Ci którzy się zaszczepili za 4-6 miesięcy będą mieli “wysyp” różnego rodzaju zachorowań. Dodatkowo “oni” zakładają (tak jak w przypadku ćwiczeń zima 2021) w przypadku konfliktu zbrojnego uciekną z kraju (50% polskich samolotów wojskowych) ma osłaniać ich.
A naród ma ginąć, na rozkazy płynące z…? może Anglii.
Proszę zauważyć, że posiadanie broni w Polsce jest strasznie reglamentowane. Nie mówię tutaj o samopowtarzalnej, bo na takową to trzeba mieć szczególne pozwolenia (nie mam na myśli żołnierzy zawodowych, służb i etc). Dla przykładu, uzyskanie pozwolenia na broń w Rosji, to – weryfikacja przez służby czy nie był karany, rozmowa z psychologiem, rozmowa z wyznaczonym oficerem milicji… i obywatel może mieć broń samopowtarzalną. Rząd sobie wyobraża że co ? kamieniami będziemy rzucać w oddziały wroga? Posiadanie przez obywateli broni palnej w ilości przynajmniej 30% społeczeństwa, powodowałoby potencjalnie większe straty wśród najeźdźcy, podczas toczących się działań wojennych.
To tylko moje dywagacje nad którymi warto pomyśleć…

MvS
Użytkownik
MvS

@ xc1256

Praktycznie całkowite zniszczenie grupy Wagnera w Dajr az-Zaur pokazało, że broń ręczna piechoty to zabawki w starciu z współczesną stechnicyzowaną machiną wojskową. Tylko całkowita dominacja w przestrzeni informacyjnej daje gwarancję nie tylko wygrania starcia ale uniknięcia go w ogóle. Żeby nie było, jestem zagorzałym zwolennikiem, nie tylko prawa posiadania broni, ale wręcz OBOWIĄZKU jej posiadania przez każdego obywatela. W zestawieniu oczywiście z regularnymi ćwiczeniami obrony terytorialnej, na wzór szwajcarski.