Lekarz zmarł po wstrzyknięciu preparatu Pfizera

Opublikowano: 08.01.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2194

W Stanach Zjednoczonych lekarz zmarł nieco ponad dwa tygodnie po wstrzyknięciu preparatu genetycznego Pfizera (nazywanego marketingowo „szczepionką”) – informuje „Daily Mail”, powołując się na jego żonę.

Żona zmarłego lekarza Heidi Nekelmann powiedziała, że jej 56-letni mąż, Gregory Michael, „zaszczepił się” 18 grudnia i zmarł po 16 dniach. „Moim zdaniem jego śmierć była w 100% związana ze „szczepionką”. Nie ma innego wytłumaczenia” – powiedziała Nekelmann. Jak podkreśliła, Michael prowadził aktywny tryb życia, nie palił, tylko sporadycznie pił alkohol. Ponadto podczas badania lekarskiego nie stwierdzono u niego żadnych chorób.

Trzy dni po szczepieniu mężczyzna zauważył na rękach i nogach czerwone plamy wskazujące na krwotok podskórny. Podczas badania stwierdzono u niego ostry niedobór płytek krwi. Lekarze zdiagnozowali u niego idiopatyczną plamicę małopłytkową, chorobę, w której organizm traktuje płytki krwi jak obce ciała i sygnalizuje śledzionie, aby je zniszczyła. Lekarze próbowali uratować mężczyznę, ale 3 stycznia zmarł z powodu wylewu krwi do mózgu, jeszcze przed zaplanowaną operacją.

Służba prasowa Pfizera podkreśliła, że w sprawie śmierci Gregory’a Michaela prowadzone jest śledztwo. Specjaliści firmy twierdzą, że na razie nie widzą bezpośredniego związku między preparatem a jego śmiercią.

Wcześniej pacjent domu opieki w Lucernie w Szwajcarii zmarł po wstrzyknięciu preparatu Pfizera. Organ nadzorujący rynek leków Swissmedic wyjaśnił, że 91-letni mężczyzna cierpiał na kilka poważnych chorób, które mogły doprowadzić do śmierci. Ponadto 41-letnia portugalska lekarka Sonia Acevedo zmarła 48 godzin po podaniu preparatu Pfizera. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn śmierci.

BNT162b2, opracowana przez amerykańską firmę Pfizer we współpracy z niemieckim BioNTechem, jest pierwszym preparatem medycznym na SARS-CoV-2 zatwierdzonym w Unii Europejskiej.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Serio nikt z tych “ekspertów” nie wpadł na pomysł , że indukując do organizmu czynnik powodujący autoprodukcję obcego białka, naraża “zaszczepionych ” na nieprzewidywalne reakcje autoimmunologiczne? Zwalczając patogen sami siebie muszą unicestwić, bo są generatorem. Nawet dla laika taki przebieg zdarzeń jest do przewidzenia, dlatego nie ma szans na przeszczepy między gatunkami, a świńska wątroba nie przyjmie się u człowieka. Dlaczego nagle białko wirusa miałoby byc wyjątkiem. Szarlatanizm.