Legalizacja eutanazji dla niemowląt w Kanadzie?

Opublikowano: 16.11.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1869

Kanadyjczyk dr Louis Roy przewodzi oskarżeniom, których celem jest umożliwienie zabijania małych dzieci i niemowląt w Kanadzie na drodze eutanazji.

Kanada, szczycąca się najłagodniejszymi na świecie przepisami dotyczącymi wspomaganego samobójstwa, jest obecnie miejscem, w którym małe dzieci można poddać eutanazji dla zysku w ramach szeroko zakrojonego programu pomocy medycznej w przypadku umierania (MAiD).

W kanadyjskiej telewizji puszczane są nawet reklamy promujące samobójstwo, jak ta poniżej.

Od teraz w Kanadzie niemowlęta uznane za zbyt chorowite, by żyć, mogą być zapisane do programu wspomaganego samobójstwa, mimo że krytycy twierdzą, że małe dziecko nie jest na tyle dorosłe, aby podejmować tego rodzaju samodzielną decyzję. MAiD wydaje się być programem mającym na celu szerzenie dzieciobójstwa, a nie wspomaganego samobójstwa, znanego również jako „śmierć z godnością”.

Zwiększając dostępność eutanazji dla niemowląt, Kanada stanie się usankcjonowanym przez państwo reżimem zabijania dzieci, a wszystko po to, aby wykorzystywać ich cenne narządy do handlu organami. „Niemowlę nie jest samoświadome i nie może »popełnić samobójstwa«” – wyjaśnia jeden z raportów na temat szaleństwa rozszerzania MAiD na dzieci. „Niemowlęta chcą żyć, jeść i być przytulane przez rodziców”.

Autorstwo: Ethan Huff
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.