Lecimy wielkim bezzałogowcem

Opublikowano: 28.10.2020 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2032

Od około 10 dni najwyżsi urzędnicy państwowi stopniowo ewakuują się w ustronne miejsce pod legendą kwarantanny, albo właśnie orzeczonej diagnozy medycznej i obserwują wydarzenia, albo pakują się do odlotu. Prezydent, premier, szef służb najważniejszych, minister obrony, jakiś ważny generał.

Tymczasem uliczne zajścia w Warszawie, Katowicach dowodzą, że tłumna lewica ma dużo więcej pogardy dla restrykcji zachowania odległości, unikania skupisk zwłaszcza w kościołach niż uczestnicy sobotniej manifestacji wolności. W sobotę ponad 200 osób zatrzymano rozwożąc po wielu posterunkach. Natomiast całkowita bierność (zaniechanie wszelkich regulaminowych czynności) stołecznej policji wobec aktów wandalizmu w poniedziałek zaprzeczyła apolityczności deklarowanej przez przewodniczącego NSZZ Policjantów. Coraz jaskrawiej widać, że nie o żadną pandemię toczy się gra. Bodaj moje rozumowanie okazało się pomyłką, ale. Czytane opracowania o przewrotach wewnętrznych zwanych wojną domową charakteryzują się tym, że władza dla utrzymania sterów odwoływała się do pomocy policji i wojska. Mając zgromadzone dane o skali i intensywności niepokojów przygotowywała szpitale, sprzęt i personel medyczny. Potem następowała kulminacja gorącego konfliktu. W jego efekcie kierujący zamieszkami trafiali za kraty, poszkodowani zapełniali szpitale. Na szczytach władzy dochodziło do przegrupowania. Często objawiał się nagle całkiem niespodziewany osobnik, który jako doskonale przygotowana do roli postać, przejmował stery wprowadzając jak w Grecji tak zwane rządy pułkowników, bądź całkiem niedawno w Turcji. Było prawo i wymierzano sprawiedliwość.

Senat pracuje bezdyskusyjnie jak automat. Sejm stał się areną urągającą parlamentaryzmowi, w którym nikt nie stara się o powagę obrad, a uczestnicy grają w zabawę wielkiego oburzenia przy obopólnym zniesmaczeniu. Suma reakcji wrzeszczących na ulicach tłumów, policji, polityków i członków obu izb parlamentu wskazują, że znaleźliśmy się w jakimś żywiole, kipieli, wpakowani w bezzałogowiec, któremu brak choćby automatycznego pilota.

Pomocne czytanie lekturki obowiązkowej, co na to wszystko nasza doświadczona dzielna maleńka armia dowodzi, że w codzienne działania walki z niezwykle inteligentnym wirusem zaangażowani są żołnierze w liczbie 2400, w tym 1400 stanowi WOT.

Połączone siły wojska z policją zapewnią od jutra:

– pilnowanie przestrzegania kwarantanny,

– wsparcie dostaw środków ochrony osobistej i żywności dla DPS-ów,

– wsparcie szpitali i placówek medycznych w zakresie transportu medycznego i pacjentów, pomiaru temperatury, wyposażeniu w sprzęt, namioty lub kontenery na potrzeby izb przyjęć, SOR-ów,

– pomoc w organizowaniu punktów TEST&GO i punktów Drive Thru, mobilnych zespołów wymazowych,

– pomoc w odkażaniu i dekontaminacji.

Ponadto wojsko utrzymuje w stałej gotowości własne placówki medyczne: 14 szpitali, 4 ośrodki medycyny prewencyjnej, 2 polowe, 6 lotniczych zespołów poszukiwawczo-ratowniczych, 7 laboratoriów. Wojskowi medycy z doświadczeniem na misjach mają dzielić się wiedzą, by efektywnie przeciwdziałać pandemii. Te zespoły lotnicze to chyba nie wirusa będą poszukiwać i ratować przeczesując teren. Prędzej znajdą nowego gubernatora naszego cherlawego stanu.

Opracowanie: Jola
Zdjęcie: WOT
Na podstawie: Defence24.pl
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 18, średnia ocena: 4,56 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Poltycy powinni tylko dobre rzeczy robic dla narodu i tak bylo za pis
13 nastki dla emerytow
Obnizenie wieku emerytalnego
500+
Mieszkania+
Zamykanie budzetu – 10 mld dlugu
A opozycja 0 nic zadnej rzeczy dla ludzi od lat 90 tych a budzet zamykali na -49 mld zl
Ale dobra zmiana zmienila sie w zla:
Cios w rolnictwo bo nie o sam humanitaryzm tam chodzi
Ustawy bezkarnosc + lekarze politycy pozniej policja wojsko zeby nie bali sie strzelac
No i ta aborcja, sprawa jest bannalna kobieta sama musi zdecydowac czy jest gotowa na maciezynstwo czy tez nie i koniec , nie mozna jej zmuszac do urodzenia niechcianego dziecka.

Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Pis dobra zmiana 500+ mieszkanie+ 13 nastki zamykanie budzetu 10 mld zl na minusie gdzie opozycja miala – 40 mld zl bez rozdawnictwa bez czego kolwiek dla ludu od lat 90 tych to wszystko to zaborcy afery nie do udowodnienia bo reka reke myje.
Ale zla zmiana strzelila sobie w stope przemowieniem kaczynskiego kosciol wazniejszy od obywateli ,cios w rolnictwo, bezkarnosc politykow lekarz pozniej policji wojska laduj pal . No i ta aborcja gdzie nie mozna zmuszac kobiety do niechcianego maciezynstwa a co dopiero do rodzenia uszkodzonego plodu czy dziecka z downem, przeciez takim dzieckiem trzeba sie zajmowac cale zycie.

realista
Użytkownik

2 razy to samo napisałeś?….. …

Remigiusz
Użytkownik
Remigiusz

Tak mnie to zastanawia i trochę straszno mi się robi jeżeli to co powiedział prezydent bodajże Ghany , gdzieś na początku tej ściemy … To że ,,góra finansowa ” ma długi plan na tą plandemie , że najpierw będzie ten ,,bezobjawowy” potem zaczną się zamieszki i rozróby w pewnym momencie pojawi się ten ,,prawdziwy” kiler z 30% umieralnością i jak padnie parę setek milionów to wtedy powiedzą – a nie mówiliśmy czy nie ostrzegaliśmy… Po banksterskich bandytach wszystkiego można się spodziewać. Po wygłoszeniu tego przemówienia p.prezydent udał się na dobrowolną kwarantannę. Jeżeli nasz polityczny pagórek coś wie w tym temacie to to by się zgadzało. I mam tylko nadzieję że to nie nastąpi. A tak w ogóle to jeszcze w 2018 ,, bawiłem” się w przekopywanie internetów na temat patentów i wpadłem na patenty korony , które były patentowane od 2001 czyli musiano dużo wcześniej nad nimi pracować , było tego ( patentów) parę stron … A co do naszego grajdołka , jak to się drzewiej mawiało ,, w mętnej wodzie łatwiej ryby łapać ” więc trzeba mieszać i mieszać … Szkoda A Kudlińskiego prawy chłop był. Pozdro