Łazik wysłał zdjęcie z Marsa przedstawiające „drzwi do schronu”

Opublikowano: 12.05.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 3640

Zdjęcie wysłane przez należący do NASA łazik Curiosity, wywołąło poruszenie w świecie ufologicznym.

Wyraźnie widać na nim anomalię w postaci drzwi, które wydają się być wejściem do ukrytego schronu skalnego.

Rzeczone zdjęcie zostało zrobione przez kamerę Mastcam znajdującą się na pokładzie łazika Curiosity. Data jego wykonania to Sol 3466 czyli zrobiono je 7 maja 2022 roku.

Wejście jest doskonale wyrzeźbione i jeśli spojrzysz, to część wyciętej skały po lewej stronie drzwi leży niedaleko wejścia po prawej stronie. Kształt leżącego fragmentu dokładnie pokrywa się ze skałą odciętą na lewo od wejścia. Dodatkowo obok tego wyciętego fragmentu widoczna jest czworokątna płyta z występami, być może sztucznego pochodzenia.

Oczywiście oficjalnie nie są to żadne drzwi tylko pareidolia, czyli doszukiwanie się znajomych rzeczy w przykładowych kształtach, ale czy aby na pewno?

Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 16.05.2022 23:00

    Mars ma długą i ciekawą i historię i przyszłość (kontakt 251)

    http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Mars

    https://eraintegracji.pl.tl/Zapisy-kontaktow.htm

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.