Larwy spadały im na głowy

Opublikowano: 15.02.2024 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2290

Pasażerowie lotu z Amsterdamu do Detroit przeżyli prawdziwy horror. W pewnym momencie na ich głowy zaczęły spadać larwy. Samolot musiał zawrócić, a podróż została przerwana.

Do przerażających wydarzeń doszło podczas lotu amerykańskich linii lotniczych Delta Airlines ze stolicy Niderlandów do Detroit w stanie Michigan.

Pasażerowie samolotu Airbus A330-300 przeżyli prawdziwe piekło, a maszyna, którą lecieli, po godzinie kołowania zawróciła na lotnisko w Amsterdamie.

W pewnym momencie na głowy pasażerów zaczęły sypać się… larwy. Wiele osób zareagowało obrzydzeniem, a niektórzy także paniką. Larwy wypełzły z luku bagażowego w klasie ekonomicznej, skąd przedostały się nad głowy lecących podróżnych i zaczęły spadać na ich włosy, kolana i ubrania.

Skąd robactwo wzięło się w samolocie? Okazało się, że jeden z pasażerów miał w swoim bagażu zgniłą rybę zawiniętą w gazetę. Nie wiadomo, jakim cudem ten pasażer przeszedł z takim bagażem przez kontrolę na lotnisku.

Po powrocie do Królestwa Niderlandów walizkę usunięto z samolotu i zapakowano do specjalnej torby. Następnie przystąpiono do czyszczenia maszyny. Lot wznowiono dopiero 24 godziny później.

Autorstwo: SG
Na podstawie: News.sky.com Airlive.net, Bild.de
Źródło: NCzas.info


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.