Łagodny wyrok za „szczepienie” fałszywymi preparatami COVID-19

Opublikowano: 04.12.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3094

Niemiecka pielęgniarka, która wykonała 8600 szczepień roztworem soli, zamiast eksperymentalnym preparatem terapii genowej zwanej marketingowo „szczepionką COVID-19”, została przez sąd skazana łagodnym wyrokiem – informuje „Daily Mail”.

39-letnia Antje T., pielęgniarka Niemieckiego Czerwonego Krzyża, wstrzykiwała w centrum szczepień tysiącom starszych pacjentów roztwór soli fizjologicznej, zamiast produktu genetycznego firmy Pfizer.

Podczas akcji wyszczepiania społeczeństw i całej ludzkości groźnym preparatem, Antje T. została przyuważona przez jednego ze współpracowników, kiedy wstrzykiwała niegroźną sól fizjologiczną sześciu osobom.

Pielęgniarka, wykonując nieszkodliwe zastrzyki, głównie pracownikom szpitali, opiekunom i lekarzom w wieku powyżej lat 70, zamiast pochwały za uchronienie w ten sposób życie lub zdrowia ponad 8600 osób, została ukarana. Sąd Rejonowy w Oldenburugu (Dolna Saksonia) skazał ją 30 listopada 2022 r. na pół roku pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Na podstawie: DailyMail.com.uk
Źródło: Bibula.com

20

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. najzwyklejszy 04.12.2022 13:05

    Sędzia lub sędziowie przekupieni, karzący za nie zabijanie niewinnych cywilów, to kara śmierci wykonywana przez Boga, doczekają się. Może też wcześniej spotka ich to “szczęście” w postaci szczepionki Pfaizera lub podobnej, czego im życzę.

  2. agama 04.12.2022 13:57

    powinna zostać świętą, ale w tych czasach to bandytom przyznaje się Noble i nagrody za ludobójstwa

  3. j3w 05.12.2022 08:19

    Mając reprezentatywną próbkę oraz personalia szczepionych zapewne mogliby teraz rzetelnie przebadać tę grupę? 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.