Łączny dług USA sięgnął prawie 60 bln USD

Opublikowano: 18.06.2014 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 352

Łączna kwota długu USA równa jest 59,4 biliona dolarów, podczas gdy 40 lat temu dług sięgał tylko 2,2 biliona dolarów – donosi “Economic Collapse” podkreślając, że ludność USA żyje “pośrodku największej zadłużeniowej bańki mydlanej wszech czasów i nie ma sposobu, dzięki któremu wszystko to zakończyłoby się dobrze”.

“Mówią nam, że wiedzą, co robią, że wszystko będzie wspaniale. Niestety tragicznie się oni mylą” – twierdzi “Economic Collapse”.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. MichalR 18.06.2014 14:57

  Nawet by nie było dla mnie zaskoczeniem gdyby amerykańska elita sama doprowadziła np do wybuchu Yellowstone. Byłoby to bardzo zręczne uniknięcie odpowiedzialności. Osoby które by wiedziały o takim ruchu mogłyby właściwie niczego nie stracić, a nawet jeszcze bardziej wybić się na takim katakliźmie, poprzez wcześniejsze inwestowanie w odpowiednie gałęzie gospodarki w bezpiecznych rejonach świata.

 2. antyninas 18.06.2014 18:03

  heh – pasuje mi do tego że szukają diamentów i przyspieszają erupcje goniąc ruskich

 3. luzak1977 18.06.2014 18:21

  Najlepsze jest to, że to tylko dług urojony.

 4. sacro 19.06.2014 10:20

  Ciekawe jaki ma to związek z faktem przenoszenia działalności, przemysłu i rezerw złota do krajów gdzie społeczeństwo jest bardziej posłuszne i zdominowane przez władzę. Czyżby już nie długo eksperyment przeprowadzony na bliskim wschodzie i Ukrainie miał być wcielony na większą skalę?? W końcu zdestabilizowany i zrujnowany kraj pożyczy jeszcze więcej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.