Kwarantannie w Chinach poddano 400 milionów osób

Opublikowano: 08.02.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1840

Guangzhou, stolica południowo-zachodniej prowincji Guangdong w Chinach i piąte co do wielkości miasto w kraju z prawie 15 milionami mieszkańców właśnie dołączyło do szeregu miast, na które nałożono obowiązkową kwarantannę. Wszyscy obywatele mają pozostać w domach, z ograniczonym zezwoleniem na wychodzenie na zewnątrz, aby zrobić niezbędne zakupy.

Decyzja oznacza, że ​​w Chinach 3 prowincje, 60 miast i 400 milionów ludzi stoi obecnie w obliczu najbardziej rygorystycznego poziomu kwarantanny, wraz z tym jak Pekin walczy o zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak podano wirus rozprzestrzenił się już na ponad 20 krajów.

Mamy więc 400 milionów ludzi przymusowo zamkniętych w swoich domach przy niby 638 zgonach? Zastanówmy się nad tym.

Jeśli kiedykolwiek istniał powód, aby sądzić, że Pekin kłamie na temat liczb (i to nie tylko dlatego, że Tencent przypadkowo opublikował prawdziwe dane o zgonach – patrz wyżej), to jest to jeden z nich.

Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. MasaKalambura 08.02.2020 19:16

  Śmiertelność na poziomie 15% jest dobrym powodem zapuszkowania 1/3 kraju albo 10% Azji.

 2. Maria 08.02.2020 23:04

  Mam nadzieję, że Pan administrator NIE WIERZY w istnienie “nowego” wirusa.
  Jak z informacji w linku wynika, scenariusz “wybuchu” epidemii został opracowany na IMPREZIE 201 (Zobacz nagrania wideo imprezy 201)Którą zasponsorowali Bill i Melinda.
  Może ktoś jeszcze. Ale to się wyjaśni, kiedy PRZYMUSOWO zacznie się “zapobiegać” rozszerzaniu “nowego” -starego wirusa szczepionką “wzmacniającą”. Np TAMIFLU.

  http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/gao.html

  “Gracze
  Następujące wybitne osoby z globalnego biznesu, rządu i zdrowia publicznego wykonały zadania polegające na kierowaniu reakcją polityczną na fikcyjny scenariusz wybuchu w pandemicznym wydarzeniu Event 201.
  Ekspert chiński: George Fu Gao
  George Fu Gao

  Profesor George F. Gao jest dyrektorem generalnym Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom; profesor w Instytucie Mikrobiologii Chińskiej Akademii Nauk; Prezes chińskiego towarzystwa biotechnologii; oraz Prezydent Azjatyckiej Federacji Biotechnologii (AFOB).

  Dr Gao uzyskał stopień doktora habilitowanego na Uniwersytecie Oksfordzkim w Wielkiej Brytanii i odbył pracę postdoc na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie Harvarda, z krótkim pobytem na Uniwersytecie Calgary. Jego zainteresowania badawcze obejmują wirusy otoczkowe i immunologię molekularną. Jego badania grupowe koncentrują się głównie na wprowadzaniu i uwalnianiu wirusa w otoczce, zwłaszcza przenoszeniu międzygatunkowym wirusa grypy (skok gospodarza), projektowaniu leków opartym na strukturze i immunologii strukturalnej. Interesuje się także ekologią wirusów, szczególnie związkami między wirusem grypy a ptakami wędrownymi lub rynkami żywego drobiu oraz ekologii wirusów nietoperzy i biologii molekularnej.

  Dr Gao opublikował ponad 450 recenzowanych artykułów i 10 książek lub rozdziałów książek, a także złożył wniosek i uzyskał ponad 25 patentów w Wielkiej Brytanii, USA i Chinach. Jego badania ostatnio rozszerzyły się na politykę zdrowia publicznego i globalną strategię zdrowia. Od września do listopada 2014 r. Kierował chińskim zespołem CDC do pracy w Sierra Leone w walce z Ebolą.

  Dr Gao jest członkiem (akademikiem) Chińskiej Akademii Nauk, członkiem Trzeciej Światowej Akademii Nauk (znanej również jako World Academy of Sciences), członkiem Amerykańskiej Akademii Mikrobiologii i członkiem stowarzyszonym EMBO. Jest laureatem wielu nagród krajowych i międzynarodowych, w tym nagrody medycznej TWAS (2012), nagrody azjatyckiej Nikkei (2014) oraz nagrody HLHL S&T Advancement Award (2015).
  (…)
  Zasoby
  Rekomendacje
  Kolejna poważna pandemia nie tylko spowoduje wielką chorobę i utratę życia, ale może również wywołać poważne kaskadowe konsekwencje gospodarcze i społeczne, które mogą znacznie przyczynić się do globalnego wpływu i cierpienia. Ćwiczenie z pandemią Event 201, przeprowadzone 18 października 2019 r., Wyraźnie pokazało szereg tych ważnych luk w przygotowaniu na pandemię, a także niektóre elementy rozwiązań między sektorem publicznym i prywatnym, które będą potrzebne do ich wypełnienia. Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów wspólnie proponują te zalecenia .

  Arkusze informacyjne
  Naukowcy Centrum zbadali te tematy, aby poinformować o tym scenariuszu.

  CAPS: Komunikacja patogenu i syndromu klinicznego (PDF)
  w pandemii (PDF)
  Model zdarzenia 201 (PDF)
  Finanse w pandemii (PDF)
  Medyczne środki zaradcze (PDF)

  Wideo
  Zobacz nagrania wideo imprezy 201, a także krótki podkreśla wideo dnia tutaj .

  Scenariusz
  Szczegółowe informacje na temat scenariusza są dostępne tutaj.

  TYLKO MAŁE SEKRETY MUSZĄ BYĆ STRZEŻONE.WIELKIE TRZYMANE SĄ W SEKRECIE DZIĘKI NIEDOWIERZANIU OPINII PUBLICZNEJ.
  Marshall McLuhan

  Są na tym świecie osobniki pozbawione moralności, człowieczeństwa, niestety, dysponujące finansami. Nie cofną się przed NICZYM, ponieważ nie istnieją dla nich żadne tabu, żadna moralność. Część z tych osób “nauki” jest zwykłymi głąbami, fałszującymi wyniki dla zaspokojenia swojej niepohamowanej megalomanii. Część działa jako członkowie sekt talmudycznych, masońskich, satanistycznych. To jest prawdziwa DZICZ Z CYWILIZACJI LUCYFERYCZNEJ. Zmieniająca definicje i NAUKĘ CELEM UTRZYMANIA WŁADZY.
  Naukowe prawa SĄ WERYFIKOWALNE. Powstała 60 lat temu definicja wirusa jako zakaźnej, potencjalnie PATOGENNEJ nukleoproteiny- autorstwa Andre Lwoffa NIE ZOSTAŁA NIGDY POTWIERDZONA NAUKOWO – jest hoaxem.
  Ponieważ nie istnieją patogenne wirusy. Organizm pozbywa się toksyn po stresach, które są identyfikowane jako “choroba”. Objawy tego procesu są “usuwane”truciznami.

  Na hucpie jakoby ludzie zarażali nukleoproteinami, które są “nieżywe” odstawia się szopki epidemiczne, strasząc. Robi się globalnowioskowe mordercze Geschefty szczepionkowe, oraz “lecznicze”. Beneficjentem jest bigfarma a ofiarami najsłabsi – dzieci.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.