Kuwejt protestuje przeciw amerykańskiej promocji LGBT

Opublikowano: 10.06.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1049

Kuwejckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało w piątek, że wezwało najwyższego dyplomatę w ambasadzie USA, aby wyrazić sprzeciw wobec wpisów w mediach społecznościowych na „Twitterze” i „Instagramie”, które „wspierają homoseksualizm” – informuje „Deutsche Welle”.

https://www.youtube.com/watch?v=6kgOXSKVL7M

1 czerwca ambasada zamieściła zdjęcie flagi LGBTQ, zacytowała Joe Bidena: „Wszystkie istoty ludzkie powinny być traktowane z szacunkiem i godnością oraz powinny mieć możliwość życia bez strachu, niezależnie od tego, kim są i kogo kochają”.

W oświadczeniu ministerstwo poinformowało, że w czwartek wezwało Jamesa Holtsnidera, amerykańskiego charge d’affaires, w związku z „odniesieniami w mediach społecznościowych i tweetami popierającymi homoseksualizm”.

Ministerstwo powiedziało, że Holtsnider otrzymał notatkę „potwierdzającą odrzucenie przez Kuwejt tego, co zostało opublikowane i podkreślającą konieczność respektowania przez ambasadę praw i przepisów obowiązujących w Kuwejcie”.

Na podstawie: DW.com, Twitter.com
Źródło: Bibula.com

9

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. radical3dom 10.06.2022 10:32

    „Wszystkie istoty ludzkie powinny być traktowane z szacunkiem i godnością oraz powinny mieć możliwość życia bez strachu, niezależnie od tego, kim są i kogo kochają”.

    Jak ma się to do moich obaw przed masonami, iluminatami rządem amerykańskim, głodem i wojnami które wywołuja rotszyldzi i rokefelerzy? Taki bidet nie daje mi możliwości życia bez strachu i ciągłego kombinowania jak przetrwać ich rządy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.