Kuratorium ostrzega rodziców przed chorobami serca u dzieci

Opublikowano: 15.09.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1233

Kuratorium szkół katolickich dystryktu Halton w Kanadzie dodał zespół nagłej śmierci w rezultacie arytmii (Sudden Arrhythmia Death Syndrome, SADS) do listy schorzeń, którymi rodzice powinni się interesować w odniesieniu do swoich dzieci.

Ostrzeżenie dotyczące SADS znajduje się na stronie internetowej rady i jest pogrupowane razem z innymi schorzeniami, takimi jak anafilaksja i astma.

Zarząd napisał: „SADS odnosi się do różnych zaburzeń rytmu serca, które często mają podłoże genetyczne i mogą być odpowiedzialne za nagłą śmierć u młodych, pozornie zdrowych ludzi. Arytmia zwykle powoduje, że serce bije zbyt szybko, zbyt wolno lub nieregularnie. Zwykle jest to spowodowane chorobą serca, która wpływa na układ elektryczny serca”.

Dołączenie SADS do listy potencjalnych zagrożeń zdrowia dzieci rodzi pytania, czy może to mieć związek z szczepieniem na COVID-19 u uczniów. Obawy związane z nagłym pojawieniem się SADS rozprzestrzeniły się na całym świecie, ponieważ od czasu wprowadzenia szczepień miały miejsce liczne nietypowe zgony, a z wyszczepieniem wiązano niebezpieczeństwo problemów z sercem.

W Australii, jednym z najbardziej wyszczepionych krajów na świecie, w którym ponad 95% osób w wieku powyżej 16 lat uważa się za „w pełni zaszczepionych”, lekarze nakłaniają teraz młodych ludzi do badania serca ze względu na ryzyko nagłej śmierci bez ostrzeżenia.

Tylko w zeszłym roku zgony z przyczyn sercowo-naczyniowych skatalogowane przez FIFA, międzynarodowy organ zarządzający federacją piłkarską, wzrosły czterokrotnie powyżej średniej od 2009 roku.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

8

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 15.09.2022 15:11

    globalnie zorganizowane ludobójstwo

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.