Ktoś chciał otruć Donalda Trumpa?

Opublikowano: 20.11.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3041

Prezydent Trump odbył w sobotę niezaplanowaną wizytę w szpitalu wojskowym, aby przejść szereg testów pod kątem podejrzenia celowego zatrucia żywności środkiem chemicznym o „opóźnionym działaniu”. Jak podał informator z Białego Domu tester żywności Trumpa poważnie zachorował.

Podczas pobytu w szpitalu wojskowym im. Waltera Reeda prezydenta USA poddano szeregom testów w celu ustalenia, czy był narażony na działanie substancji chemicznej, którą, jak się podejrzewa, wprowadzono do jego jedzenia – mówi informator z Białego Domu, który udostępnił szczegółowe informacje Alexowi Jonesowi z InfoWars.com.

„Przed przybyciem Trumpa personel medyczny szpitala nie otrzymał zawiadomienia o wizycie prezydenta w centrum medycznym w Bethesda w stanie Maryland” – informuje Fox59.com. „Zazwyczaj przed wizytą prezydencką personel medyczny otrzymuje ogólne powiadomienie o VIP-owskiej wizycie w centrum medycznym, powiadamiając ich o niektórych zamknięciach w placówce. Tym razem tak się nie stało, co oznacza, że ​​wizyta była nietypowa i zaplanowana w ostatniej chwili”.

Działanie to zostało zainicjowane pojawieniem się nagłych objawów u prezydenckiego testera żywności, który został dotknięty tak poważnymi objawami, że wymagała interwencji medycznej, a prezydenta skierowano do szpitala na priorytetowe badanie lekarskie obejmujące zestaw testów chemicznych.

Do zdarzenia doszło po niedawnej mobilizacji rezerwowych jednostek piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych przez prezydenta Trumpa w ramach pilnego rozmieszczenia, które konkretnie nazwano „stanem wyjątkowym w Stanach Zjednoczonych” i nakazie, aby jednostki były gotowe do działania w odpowiedzi na „zagrożenia w Ojczyźnie”, które „pojawią się po małym ostrzeżeniu lub bez ostrzeżenia”.

Autorstwo: Mike Adams
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o