Kto rządzi światem?

Opublikowano: 12.09.2019 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Warto przeczytać

Liczba wyświetleń: 1042

„Nie zawracaj sobie głowy głosowaniem. Nawet rządy robią to co im się każe i nie zwracają uwagi na wyborców. Za kulisami mroczne postacie decydują o losie narodów, ze światem jako ich szachownicą” – Lasha Darkmoon.

Żeby zrozumieć Brexit, odwiedź Croydon, potem Manchester, potem San Diego, Berlin, Paryż, Madryt… We wszystkich tych miejscach zobaczymy dokładnie wprowadzanę tą samą politykę na szczeblu lokalnym. Lokalne rady dają grunty prywatnym kontrahentom by budowali ogromne budynki jak ule blisko węzłów kolejowych. W każdym miejscu widzimy równoległe pojawienie się podatków od zanieczyszczeń pojazdów, strefy wykluczenia itd.

To, że te zmiany występują jednocześnie WSZĘDZIE, oznacza, że działaniami naszych rządów kieruje władza międzynarodowa. Wystawiane nam każdego dnia błazenady to jedynie teatr. Decyzje podejmuje się gdzie indziej, łącznie z tym czy będzie Brexit, czy nie.

Jednoczesna, skoordynowana i jednolita polityka na Zachodzie jest dowodem na to, że „demokracja” to fikcja. My, naród, nie decydujemy o niczym ważnym.

Tę politykę wprowadza się rozkazami globalistycznych głównych planistów działających w ONZ. To jest rodzaj placówki mówiącej naszym rządom co MUSZĄ robić.

Rządzi się nami i organizuje nas jak bydłem ponad naszymi systemami rządu (jak słusznie ujął to George Carlin). Możemy być pewni, że masoneria i żydowskie lobby są blisko rdzenia nadzorującego to wszystko Matrixa.

Brexit jest objawem narastającej świadomości publicznej, że jest coś oszukańczego w kwestii naszych „demokracji”. Musimy wyjaśnić ludziom prostymi słowami, żeby mogli powtarzać innym, prostą prawdę o tym, że to co dzieje się tutaj ma miejsce jednocześnie wszędzie w zachodnim świecie.

Pomysł, że to my kierujemy działaniami tych, którzy nami rządzą, to żart. To, co myślimy o naszym „systemie demokratycznym” to ABSOLUTNA FIKCJA. Jak mówi Israel Shamir – rządzi nami wroga międzynarodowa elita. Nasz system nie jest demokracją, ale neofeudalną tyranią.

Zamieszczony poniżej cytat pochodzi z przemówienia czołowego członka wrogiej elity przed Stowarzyszeniem Bankierów USA w Nowym Jorku niemal 100 lat temu:

„Kiedy w wyniku procesu prawnego zwykli ludzie będą tracić domy, staną się bardziej ulegli i łatwiej będzie nimi rządzić dzięki silnemu ramieniu rządu stosowanemu przez centralną siłę bogactwa pod wiodącymi finansistami. Te prawdy są dobrze znane głównym ludziom, którzy teraz uczestniczą w tworzeniu imperializmu by rządzić światem. Dzieląc wyborców poprzez system partii politycznych, możemy zmusić ich do wydatkowania energii na walkę o nieistotne sprawy. W ten sposób, dzięki dyskretnemu działaniu, będziemy mogli zagwarantować sobie to, co tak dobrze zaplanowano i tak skutecznie się realizuje” – Montagu Norman, Gubernator Bank of England, 1924 r.

Autorstwo: Kevin Boyle
Skrót: Lasha Darkmoon
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: Darkmoon.me
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Ludzie stanowiący o sobie dzielą władzę i pieniądze . Udziałem ludzi finanse i władza ! Nie dzieli ich partia władzy, na ludzi i podludzi. Kto stanowi o finansach ten ma władzę . Bez władzy ten który pracuje na ich pieniądze, nie swój osobisty udział w życiu?

realista
Użytkownik

a czy ty kiedykolwiek napiszesz jak w praktyce dzieli się władzę i stanowi o sobie?… .. .

Fenix
Użytkownik
Fenix

@realista ty sam pomyśl i napisz od siebie ,co to władza i stanowienie o sobie ? Jak zwrócić władzę jednostce by stanowiła o sobie ?

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Nie ma co sobie zawracać głowę polityką i wyborami, to strata energii i sił witalnych – nie mamy na to żadnego wpływu, wybory to jedna wielka farsa! Lepiej skupić się na życiu fizycznym i duchowym, czerpać od życia to co dobre i jak ktoś może, to rozwijać swoją wiedzę, ducha, swoją jaźń itp.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Fenix, Każdą władzę, każde pieniądze, każde ego OBRÓWNUJE śmierć. Śmierć to ostateczna sprawiedliwość i w jej obliczu i perspektywie wszystko doczesne traci blask – jedyny skarb nasz to myśl nasza własna, której już coraz mniej ludzi zaznaje.

realista
Użytkownik

ale ja ciebie pytam, jak ty to widzisz. siebie pytać nie muszę…
umiesz mi odpowiedzieć?… .. .

Fenix
Użytkownik
Fenix

@realista Ja tobie odpowiadam , warto siebie pytać, nie polegać na innych.

realista
Użytkownik

czyli sama nawet nie masz pojęcia jak miałoby to wyglądać w praktyce?
to ja bym nie chciał dzielić z tobą władzy, skoro tak…

a tak serio – widzisz, nie wiesz sama. i nic dziwnego, nikt nie ma przepisu na działającą anarchię…
i szkoda, bo jestem w gruncie rzeczy za, ale jako świadomy człowiek wiem, że to tylko mrzonki, a ty z uporem maniaka ciągle wykrzykujesz takie hasełka. no weź… .. .

Anonymous-X
Użytkownik
Anonymous-X

Jakaś tajemnicza “garstka” ludzi rządzi i decydują o losie narodów.

Na całym świecie są ludzie którzy posiadają tą “tajemniczą” wiedzę i jedyne co z tym robią to wypisują w internecie, że sa jedynymi posiadającymi tą wiedzę, wszyscy inny to niewolnicy żyjący w matriksie, demokracji nie ma, że wybory nic nie zmienią itd, itd,……

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ci “oświeceni” nigdy nic nie zrobili, nie założą partii itd….
Zamiast tego, chowają się po lasach (oświeceni w usa) albo w mrocznych zaciszach swoich pokoi, gdzie mają dostęp do internetu, troszkę to paranoją pachnie a nie żadnym “oświeceniem”.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Gdy nie ma podziału na oni, i my ?Odrębność, złudzenie poczucia wyższości ? Naszą jest jedność ,świadomość zbiorowa. Jedność przynosi współczucie, prawdziwą równość . Ludzie są różni , jednostki ludzkie w osobie “Ja” równe, w nim duch ludzi .

Pablito
Użytkownik
Pablito

@Anonymous-X dlatego, że każdy kto przychodzi do tłumu i mówi inaczej niż tłum uważa, jest przez tłum hejtowany. Są ludzie oświeceni, obejrzyj sobie film https://3filmy.com/film/renegat-historia-zycia-davida-icka-renegade-the-life-story-of-david-icke-qrmvzvwl.html jest np o partii w chorwacji

Anonymous-X
Użytkownik
Anonymous-X

@Pablito

David Icke twierdzi że Iluminati to Reptilianie, a według niego jednym z nich jest piosenkarz country Kris Kristofferson.

“dlatego, że każdy kto przychodzi do tłumu i mówi inaczej niż tłum uważa, jest przez tłum hejtowany.”

Ludzie “hejtują” bo chcą dowodów, bo każdy oświecony (a są ich tysiące) ma swoją teorie, ale zero dowodów na jej poparcie.

robi1906
Użytkownik

Anonymous-X, “ciotka” żydowska, się odezwała.

A Jakob Fugger, który całkiem oficjalnie i jawnie wpłynął na wybór Cesarza, to kto?.