Ksiądz ugryzł wściekłą aktywistkę LGBT

Opublikowano: 27.05.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1752

Ks. Fidel Rodriguez z USA podczas rozdawania Komunii świętej został postawiony w trudnej sytuacji i starał się uchronić Najświętszy Sakrament przed profanacją. Komunię chciała przyjąć agresywna aktywistka LGBT, która siłą próbowała wyrwać księdzu opłatek. Kapłan za ochronę Najświętszego Sakramentu może zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Do tego szokującego zdarzenia doszło w kościele pw. Św. Tomasza z Akwinu w St. Cloud na Florydzie w USA. Podczas Mszy świętej jedna z agresywnych kobiet próbowała siłą odebrać celebransowi Komunię świętą.

Jak wynika z relacji mediów, kobieta była „wściekła”, a kapłan odmówił jej Komunii świętej ze względu na agresywne zachowanie. Ta jednak siłą próbowała wyrwać Najświętszy Sakrament. Doszło do szarpaniny, a kapłan, trzymając kielich i chcąc uchronić kielich przed profanacją, ostatecznie ugryzł kobietę w ramię.

„Ofiara” jest aktywistą LGBT, a w kościele znalazła się ze względów rodzinnych. Jej siostrzenica miała przystępować tego dnia do Pierwszej Komunii Świętej. Kobieta w mediach społecznościowych pisała o sobie jako o „dumnej lesbijce”. Po tym incydencie nasłała na księdza policję.

Relacjonując całe zdarzenie, kobieta mówiła, że ks. Fidel Rodriguez nie chciał jej dać „ciasteczka” i dlatego była zdenerwowana. Twierdziła, że kapłan „okazał jej brak szacunku”. W rozmowie z policją ks. Rodriguez przyznał, że awanturującej się kobiety nie widział nigdy wcześniej. Nie wiedział również o jej homoseksualnym stylu życia. Jednak nie chciał dopuścić do profanacji i rozrzucenia Komunii świętej na posadzce kościoła.

Przyznał, że ugryzł kobietę w samoobronie i ochronie sakramentu. Diecezja Orlando, na której czele stoi biskup John Noonan, wydała oświadczenie wspierające ks. Rodrigueza. Lobby LGBT zapewne jednak nie odpuści. Owa aktywistka już zapowiedziała wniesienie do sądu oskarżenia przeciwko kapłanowi.

Autorstwo: BD
Na podstawie: LifeSiteNews.com, PCh24.pl
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 27.05.2024 17:37

    Ta ,,mutantka,, powinna zostać odizolowana dla dobra społeczeństwa….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.