Kryzys ubóstwa w USA

Opublikowano: 16.04.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2035

W Stanach Zjednoczonych 43 miliony ludzi żyje poniżej granicy ubóstwa, co stanowi dwukrotnie więcej niż 50 lat temu. 1,5 miliona dzieci jest bezdomnych, trzy razy więcej niż podczas Wielkiego Kryzysu. Całe rodziny są rzucone z jednego miejsca do drugiego, pracując w niestabilnych zawodach, które ledwo pozwalają im przetrwać. W historycznie biednym regionie górniczym Appalachów ludzie polegają na kuponach żywnościowych dla swojego utrzymania.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Piron 16.04.2024 13:31

    Tak upada największa gospodarcza potęga naszego świata

  2. replikant3d 16.04.2024 19:36

    Piron, nas to też czeka….jeżeli Unia dalej będzie te szalone pomysły realizować…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.