Kryształowa siatka Ziemi

Opublikowano: 28.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1047

Czy współczesne teorie, jakiekolwiek by one nie były, wyjaśniły to, co naprawdę kiedyś miało energetyczne znaczenia dla starożytnej ludzkości? Są historie starożytnych kupców, które opisują cudownie oświetlony kulami światła Starożytny Egipt. Czy to prawda, że ​​te wielkie monumentalne budowle zostały celowo wkomponowane w geometryczną konfigurację „zaczarowanego” krajobrazu energetycznego Ziemi? A może starożytni w sumie stworzyli gigantyczny, skomplikowany wzór przypominający sieć, którego znaczenia i celu nie udało się w pełni wyjaśnić największym uczonym ze współczesnych archeologów i historyków? A może znaczenie tych budowli już jest znane od dawna, ale ukrywane przed ludźmi, którzy przymuszeni chcą płacić nawet za wodę?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.