Krach Stanów Zjednoczonych Północnej Ameryki

Opublikowano: 06.12.2008 | Kategorie: Polityka

Liczba wyświetleń: 856

Debata tajnej sesji Kongresu nad wprowadzeniem stanu wojennego w USA.

B.A. Brooks
(The United American Freedom Foundation)
Marzec 13, 2008

13 marca tego roku odbyło się tajne spotkanie Kongresu Stanów Zjednoczonych. Poprzednio, w historii tego kraju, takich tajnych spotkań było tylko trzy. I choć wszyscy uczestnicy zobowiązani zostali do ścisłej tajemnicy to pomimo tego kilka osób tak było oburzonych sesją, iż jej fragmenty zaczęły przenikać do niezależnej prasy (oficjalne a więc ocenzurowane media nigdy o tym tajnym spotkaniu parlamentarzystów nawet się nie zająknęły).

Po raz pierwszy wspomniano o tajnej sesji Kongresu USA w Australii. Niedługo po tym, Dawid J. Meyer z Last Trumpet Ministries opublikował obszerne sprawozdanie, w którym można znaleźć między innymi, iż:

– Pod koniec roku 2008 nastąpi gwałtowne załamie się amerykańskiego rynku finansowego.

– W połowie roku 2009 zostanie ogłoszona wiadomość o zapaści finansowej Stanów Zjednoczonych.

– Kongres rozważał możliwość wojny domowej w Ameryce, jako odpowiedzi na załamanie się finansów.

– Prewencyjne internowanie tych wszystkich, którzy zostali zidentyfikowani przez FBI jako potencjalni rebelianci.

– Zatrzymani mają być umieszczeni w obozach znanych jako REX 84 (Readiness Exercise [Ćwiczenia do Gotowości] planowane i przeprowadzone po raz pierwszy w 1984 roku.

– Możliwość akcji odwetowych przeciwko członkom Kongresu po ogłoszeniu bankructwa Ameryki.

– Umieszczanie członków Kongresu wraz z rodzinami w bezpiecznych miejscach przed spodziewanymi, masowymi rozruchami.

– Konieczne i nieuniknione połączenie się Stanów Zjednoczonych z Kanadą i Meksykiem w celu stworzenia nowego państwa – Unia Północnej Ameryki.

– Emisja nowej waluty, AMERO, która ma zastąpić dolara.

Z wyjątkiem kilkuset tysięcy amerykańskich patriotów, reszta nie ma pojęcia o przyczynach i źródłach krachu, mało tego, ci ludzie nie chcą o tym wiedzieć (skąd my to znamy, rodacy [przycz. tłumacza]) Prawda jest taka, że czym dokładniej się temu przyjrzeć tym gorzej to wszystko wygląda.

Amerykański dolar staje się coraz bardziej bezwartościowy a mimo to miliardy są ładowane każdego tygodnia w wojnę w Iraku (około 12 miliardów miesięcznie). Wystarczy tylko przyjrzeć się skokowej inflacji naszej waluty od czasu, kiedy przestała być oparta na złocie [1].

Federalny Bank Rezerw [2] (The Federal Reserve Bank) nie jest własnością rządu amerykańskiego a tylko prywatnym przedsiębiorstwem, którego właścicielami jest 11 bankierów. Coraz więcej ludzi zaczyna zadawać sobie pytania o przyszłość Stanów Zjednoczonych, o przyszłość ich rodzin i przyjaciół. Niedawno ktoś podniósł kwestię płacenia podatków – nasz Urząd Skarbowy jest absolutnie bezlitosny w tej materii aczkolwiek w Ameryce nie ma żadnej ustawy przewidującej płacenia podatku od dochodu.

CIA (Central Intelligence Agency) macza swe brudne paluchy niemalże we wszystkie afery, które dzieją się na ziemskim globie, począwszy od handlu narkotykami, poprzez tajne operacje militarne aż do morderstw na całym świecie. Popatrzcie na śmierć J. F. Kennedy – niedługo trwało od czasu kiedy ogłosił zamiar rozwiązania CIA a zamachem na jego życie. Innym przykładem typowego bezprawia jest Departament Krajowego Bezpieczeństwa (The Department of Homeland Security), czyli nowe STASI, który od dawna zwalcza nasze prawa obywatelskie.

Ostatnio przykłady drakońskich praw można mnożyć – choćby zatwierdzona już przez parlament ustawa „Priorytetyzacja Źródeł i Organizacja Praw Intelektualnych Własności”, która przewiduje przepadek całego mienia w wypadku „odkrycia” przestępstwa w tej materii. Mało tego, zagarnięcia czyjegoś mienia może nastąpić nawet w wypadku jeśli władze uznają, iż ktoś rzekomo „ułatwił” popełnienie przestępstwa.

Wyszło także na jaw, iż FEMA (Federal Emergency Management Agency) zamówiła w firmie Halliburton[3] instalację sieci obozów koncentracyjnych na terenie USA. Na ten cel rząd przeznaczył $385 milionów dolarów. Jak się okazuje, rząd zaczął Także odnawianie starych obozów, w których podczas II Wojny Światowej internowano setki tysięcy amerykańskich obywateli. Już teraz mówi się u nas o nich jako „Obozy Śmierci”, w których tzw. „Niebieskie” i „Czerwone” Listy wyznaczą więźniom przeznaczenie.

I nie ważne, drogi czytelniku, czy wierzysz w światowy spisek uprzywilejowanych elit czy też nie, ale mamy już wystarczająco dużo dowodów na to, że ta klika, powiązana węzłami krwi, pieniędzy i religii, próbuje zgotować nam los, porównywalny tylko do końca świata. Wygląda na to, iż dzisiejsi właściciele światowego folwarku, w swoich chorych i perwersyjnych głowach opracowali już plan zagłady ludzkości, wypełniając w ten sposób biblijne przepowiednie.

Nie od rzeczy będzie tu także przypomnienie, iż ta banda globalistów/Illuminati/Nowego Porządku Światowego ma na uwadze program depopulacji świata – ponad 30% ludności ma zostać zlikwidowanych w następnych kilku latach. Po to właśnie urząd prezydenta, dzięki specjalnym ustawom, może w każdej chwili przejąć władzę autokratyczną.

26 września 2006 roku, prezydent (pożal się Boże) G.W. Bush nalegał na Kongres Stanów Zjednoczonych by, w świetle wielkiej katastrofy, jaką był huragan Katrina, zmodernizowały ustawę znaną pod nazwą Posse Comitatus [4].

Wszystko to rodzi podstawowe pytanie: czy Stanom Zjednoczonym Północnej Ameryki grozi wprowadzenie stanu wojennego? Ano, kiedy na ulicach małych miasteczek, gdzie nie zdarzył się wypadek morderstwa w ciągu ostatnich kilku lat, coraz częściej widać uzbrojonych po zęby w automatyczną broń policjantów, w kamizelkach kuloodpornych i hełmach – być może to wystarczy za odpowiedź.

Pamiętajcie, że wiedza pomoże wam przetrwać. Czytajcie, pamiętajcie, przekazujcie innym, uczcie się i nawzajem pomagajcie sobie. Zabezpieczcie sobie zapasy wody i pożywienia co najmniej na jeden rok. W spiżarniach gromadźcie pożywienie, które nie zepsuje się w najbliższym czasie – konserwy wszelkiego rodzaju oraz mięso i warzywa w puszkach. Ważne jest by mięć zapasy oleju, miodu, mąki, soli, płatków owsianych, grochu i fasoli. Uczcie się jak konserwować żywność, jak uzdatniać wodę do picia – dwie łyżeczki domowego chloru na 7,5 litrów wody, dokładnie wymieszać, odstawić na 24 godziny pod przykryciem – woda będzie zdatna do picia. Gotowanie wody nie zawsze eliminuje bakterie są bowiem takie, które są odporne nawet na bardzo wysokie temperatury.

Rodacy – byliście od lat ostrzegani, że takie czasy mogą przyjść ale większość z was wybrała polityczną, i nie tylko, ślepotę. Czasu już nie zostało wiele. Odwiedzajcie codziennie stronę internetową The United American Freedom Foundation oraz dprogram.net po wiadomości, których na próżno byście szukali w oficjalnych mediach.

Tłumaczenie: Zbyszek Koreywo
Źródło oryginalne: „Uncensored” (październik/grudzień 2008)
Źródło polskie: Niezależny Serwis Informacyjny

PRZYPISY

1. Kiedy prezydent Nixon ogłosił w 1971 roku „rozwód” dolara i złota, znaczyło to, iż pieniądz ten przestał mięć stałą wartość. Od tego czasu datuje się niewiarygodny wzrost inflacji, co jest niczym innym jak tylko dodatkowym opodatkowaniem obywateli na rzecz kilku tysięcy finansowych kryminalistów.

2. Jedyna organizacja w Stanach Zjednoczonych posiadająca wyłączne prawa na druk pieniędzy.

3. Haliburton jest firmą zajmującą się głównie wydobywaniem ropy naftowej, gazu oraz konstrukcją infrastruktury. W 1995 roku, kiedy szefem tej firmy został Dick (nomen omen) Cheney zamówienia rządowe niemalże się potroiły. W roku 2003, głównie z powodu wojny w Iraku, dochód firmy Halliburton przekroczył 16 miliardów dolarów. Jest ona określana przez amerykańskich patriotów jako jedna z najbardziej nikczemnych kompanii w Ameryce, której zyski płyną z krwi, śmierci i cierpienia ludzkich istnień.

4. Posse Comitatus – (nazwa łacińska) Władza regionalna. Według niej, wszyscy mężczyźni od 15 roku życia mogą być zmobilizowani w celu zapobieżenia zamieszkom lub zachowaniom kryminalnym.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. Casarax 06.12.2008 15:37

  dość ciekawie opisane, myśle ze jednak USA zapadnie się samo:) Europa CHiny czy Indie raczej nie beda nasladowaly zachowan amerykanskich, ktore sa dosyc mocno pasozytnicze:) czas pokaze… czy tak sie stanie… czy smok zacznie zjadac sie od konca ogona az po leb:)

 2. krystynagaga 06.12.2008 16:21

  Dosc oryginalne myslenie, czy szanowny Pan nie zauwazyl ze EU i USA prowadza prawie identyczna poltyke i ze wspieraja sie nawzajem ( patrz: wojna w Aganistanie, Iraku, naciski na Iran, wspolpraca z Izraelem, dofinansowanie bankow w obecnym kryzysie finansowym i td)? Przeciez w tych kwestiach mowia jednym glosem, co bardzo zle wrozy dla nas, mieszkancow Europy. Przebudzenie juz wkrotce.

 3. alex2008 06.12.2008 17:04

  Tak mi się wydaje, że w tłumaczeniu jest pomyłka. Określenie “wojna domowa” powinno być zastapione przez “stan wojenny”

 4. Tadak niejadek 07.12.2008 20:34

  A jak ktoś nie lubi grochu i fasoli to jakie ma zapasy zrobic? sam olej i mąke ?

 5. Raptor 07.12.2008 21:19

  Wtedy warto mieć pod ręką główkę kapusty. Grzyby i mięso zawsze gdzieś na ulicy się znajdą i bigos jak znalazł 😉

 6. Jaro 07.12.2008 23:45

  Tekst zdaje mi się trochę przesadzony szczególnie jeśli chodzi o zapasy żywności, mam nadzieje że plany nie do końca zostaną zrealizowane ludzkość się przebudzi.
  Podobne informacje można uzyskać z przecieków ze spotkań Bildenbergów i tym podobnych, w wielu gazetach są zwierzenia ekonomistów od brudnej roboty czy byłych członków CIA. (np Nexus).
  W opozycji z USA stoją Chiny i Rosja a z nimi pod względem militarnym Zachód niema szans chyba że znajdzie kolejnego haka, powstał już Sars działający tylko na DNA rasy żółtej i i nowa broń pogodowa testowana przez HAARP sztuczne trzęsienia ziemi czy tsunami co już pokazano.
  Przed chwila obejrzałem dodatek do zeitgeist – mogę polecić wszystkim.

 7. Raptor 08.12.2008 00:01

  Warto być świadomym każdej możliwości aby jej uniknąć. Niczego nie można bagatelizować, tym bardziej, że nie wiemy niczego na pewno. Pozory często mylą. Człowiek świadomy niebezpieczeństwa zwykle go unika, jeśli oczywiście nie weźmie w nim górę paniczny strach, wtedy sytuacja się odwraca, czyli wraca do punktu wyjścia – nieświadomości.

 8. Myszek Hapak 13.12.2008 08:36

  Typowe lewacko-anarchistyczne paplanie. Podobne przypadki mielismy juz w Ameryce Pd. I co? Wszystko sie ustabilizowało. Najlepszym przykładem była kilka lat temu Argentyna, która idealnie pasuje do powyzszego tekstu. Tez straszono wojną domową i opanowaniem panstwa przez wojsko, a czasem posuwano się do stwierdzen, ze kraj ten zniknie z mapy swiata. W rezultacie na szczescie czarny scenariusz sie nie sprawdzil, a paplaniny o skutkach kryzysu przeniesono teraz na USA. Sam fakt, ze tajne spotkania sa tak tajne, ze wszyscy o nich wiedzą powoduje u mnie usmiech na twarzy. Rok 2000 miał zdestabilizowac elektroniczna komunikacje na swiecie, a teraz coraz czesciej wymieniana data 2012 ma unicestwic zycie na ziemi. Faktem jest, ze człowiek uwielbia straszyc zarówno siebie jak i innych. I tylko czekać jak papieżem zostanie czarny 😉

 9. Alamed 16.12.2008 23:56

  Co za orginalny zbior faktow polaczonych z sensacyjna glupota!!!

 10. Raptor 17.12.2008 00:44

  Nie ma to jak błyskawiczna ocena sytuacji połączona z wszechwiedzą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.