Kot i dziewczyna – 1

Opublikowano: 02.05.2010 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM | RSS komentarzy

Przeczytano 36 razy!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Maurycy Hawranek 02.05.2010 11:12

    Czekamy na wasze opinie o nowym komiksie. Generatir „Plurix” coś ostatnio nie działa, więc znalazłem takie coś. W sumie codziennie mógłby być nowy odcinek, bo autorka z 1000 ich stworzyła. Na razie planujemy 7 odcinków – jeśli zdobędzie uznanie, będzie kontynuowany. Jeśli nie, pomyślimy co dalej.

  2. Sławek 02.05.2010 11:45

    Ciężko powiedzieć po jednym „odcinku”.
    Poza tym jakoś rzadko spotyka się kobiety z prawdziwym poczuciem humoru, może ta jednak jest wyjątkiem…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polish
X