Kosmici czekają aż Ziemianie wyrosną z barbarzyństwa

Opublikowano: 18.12.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 50

Szczyt UFO Summit 2018 odbywał się w trzech brazylijskich miastach: Sao Paulo, Brasilia i Curitiba. Głównymi gośćmi byli Erich von Däniken i Giorgio Tsoukalos.

Według teorii paleoastronautycznej obcy już byli na naszej planecie. Prawdopodobnie odwiedzili starożytne cywilizacje w takich miejscach jak Peru, Egipt, Japonia i Indie. Dowodem, według zwolenników tej teorii, są rzeźby, pomniki, napisy i starożytne księgi, w tym “Biblia”.

„W północno-wschodniej części Brazylii znajduje się kamień Inga (Pedra do Ingá). I są tam widoczne te rysunki, zostały wyrzeźbione na kamieniu. I do dziś archeolodzy mają trudności z wyjaśnieniem ich znaczenia, ponieważ są napisane za pomocą symboli, które nigdy nie zostały odszyfrowane. A niektóre z wyrzeźbionych napisów są bardzo dziwne” — powiedział Giorgio Tsoukalos.

Według niego te wizyty nie należą do przeszłości, a Brazylia jest prawdopodobnie jednym z miejsc najczęściej odwiedzanych przez kosmitów. „Uważam, że Brazylia znajduje się na liście pięciu krajów, w których UFO pojawia się najczęściej, a te pojawienia są bardzo przekonujące. Jak przypadek z UFO w Varginha. To niesamowite, jestem bardzo zainteresowany tym przypadkiem” — zapewnia Tsukalos.

Podczas brazylijskiego UFO-SUMMIT obaj panowie, czyli Erich von Däniken i Giorgio Tsoukalos mieli niezwykle ciekawe wystąpienia. Najciekawsze jest to, że mówili nie o paleoastronautyce, ale o wizji świata wobec wiedzy o UFO. Było to w dużej mierze zgodne z naszą oceną rzeczywistości. Postawili w swoich prezentacjach kilka tez. Oto najważniejsze z nich:

1. Jest wiele obcych cywilizacji odwiedzających Ziemię podobnie jak jest wiele zamieszkałych światów we wszechświecie.

2. Ludzie czekają na mityczny wielki „kontakt”, a tymczasem kontakt ludzkości z obcymi trwa od dziesiątek tysięcy lat.

3. Nie ma sensu mówić o „braku dowodów na istnienie UFO”, bo tak mogą mówić jedynie ludzie nie mający pojęcia o tym zjawisku.

4. Ludzkość jest uważnie obserwowana przez obce cywilizacje, choć wibracja duchowa Ziemi jest na bardzo niskim poziomie, który uniemożliwia przebywanie obcych istot na naszej planecie dłużej niż przez krótki czas (ciężka, niska wibracja prymitywnych światów wpływa na przyspieszone starzenie się organizmów).

5. Ziemska cywilizacja tkwi na etapie barbarzyństwa (zabijanie istot żywych, niszczenie Ziemi, walki istot żywych jako atrakcja dla mas itp.) i mimo naszego bardzo wysokiego mniemania o sobie (mamy np. nowoczesne smarfony itp.) jesteśmy w okolicach zera na „drodze rozwoju”, jeśli chodzi o porównanie z innymi zamieszkałymi światami.

6. Drapieżność, bezwzględność i chciwość ludzkości stanowiłaby śmiertelne zagrożenie dla innych ras zamieszkujących wszechświat, gdyby nagle nasza zbiorowość dostała do ręki zaawansowane technologie obcych. Chęć podboju „wszystkiego, co tylko się da” skierowałaby ludzkość na drogę wojenną przeciwko innym światom. Obce cywilizacje twierdzą, że ludzkość musi przejść jeszcze wiele etapów w rozwoju duchowym, aby mogła być traktowana jako „bezpieczny element międzygalaktycznej wspólnoty”.

7. Obce istoty mówią o tym, że zupełnie nieistotne są sprawy związane z zaawansowanymi technologiami, a najważniejsze są rzeczy związane z duchowością.

8. Istnienie religii, których dogmaty nawzajem się wykluczają jest największym przekleństwem naszej cywilizacji. Moment, w którym ludzkość zrozumie, że „nie ma religii – jest wiedza” będzie pierwszym etapem wyjścia ludzkości ze spirali śmierci, w której obecnie się znajduje.

9. Najważniejsze zdanie powtarzane często przez obcych podczas bliskich spotkań II stopnia z ludźmi jest następujące: „Najpierw odnajdźcie prawdę o was samych, a potem dopiero szukajcie prawdy o innych”.

Źródło: Nautilus.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 3,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Wydaje mi się że ludzkość na Ziemi , musi być obserwowanym stałej negatywnych emocji (wibracji) ,wzorem przypomnienia tym byłeś , kim się stałeś ? Kręcimy się w koło, w powtarzaniu błędów . Nasza wizja negatywu ,i zapomnienia . Wizją przypomnienia dla pozytywny emocji ( wibracji) wysoko rozwiniętej inteligencji. Dla WRI, ludzie na Ziemi przykładem barbarzyńców,i samozniszczenia.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ