Korwin-Mikke oskarża Szumowskiego o ludobójstwo

Opublikowano: 22.03.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1788

Janusz Korwin-Mikke, poseł Konfederacji, złożył doniesienie do prokuratury na byłego ministra Łukasza Szumowskiego! Poniżej publikujemy jego treść.

„Niniejszym wnoszę o wszczęcie postępowania karnego przeciwko p. Łukaszowi Szumowskiemu za spowodowanie śmierci dziesiątków tysięcy obywateli Rzeczypospolitej oraz spowodowanie gigantycznych strat majątkowych – co z naddatkiem wyczerpuje treść art. 165 § 1 ust. 5 Kodeksu karnego i ew. art 165 § 2 oraz art. 165 § 5 Kk”.

„Ww. pełniący w Polsce rozmaite stanowiska, od ministerialnych poczynając rozpoczęli wiosną 2020 „walkę z koronawirusem”. Walka ta polegała na odciągnięciu lekarzy z frontu walki z innymi chorobami oraz na wydaniu wielu rozporządzeń (a także: skłonieniu Senatu i Sejmu do wydania odpowiednich ustaw) powodujących zakłócenie życia społecznego i gospodarczego w Polsce. Efekty zwalczania ww. wirusa są żadne (dowód: liczba śmierci na głowę mieszkańca jest w Polsce praktycznie równa a przy obecnych trendach za miesiąc będzie większa niż np. w Brazylii i Szwecji, które tej „walki” nie prowadziły lub prowadziły w minimalnym zakresie). Natomiast blokada gospodarki i życia społecznego spowodowała trudne do oszacowania straty (pobieżnie oceniam je na 1,5 biliona złotych) zaś nieuniknione zaniedbania opieki medycznej na innych „frontach” powodują obecnie śmierć 16 000 mieszkańców Polski miesięcznie. Eksperci oceniają je łącznie na 74 000 (na dzień dzisiejszy) co sugerowałoby użycie pojęcia „ludobójstwo”. Dotyczy to śmierci z powodów innych niż COVID-19 i śmierci nadmiarowych, tj. przekraczających dane z odpowiednich miesięcy lat ubiegłych. Jest rzeczą oczywistą, że jest to efektem ww. ustaw i zarządzeń zresztą przestrzegałem przed tym jeszcze w kwietniu 2020, gdy łączna liczba śmierci miesięcznie była mniejsza, niż w poprzednich latach. Co wyczerpuje materię w/w paragrafów. Osobną kwestią jest zbadanie, czy „walka z koronawirusem” nie jest prowadzona w interesie koncernów farmaceutycznych. W szczególności podejrzane jest, że szczepionkę kupujemy od firmy Pfizer już skazanej za korupcję środowiska lekarskiego. Wtedy właściwa byłaby klasyfikacja tych działań jako „ludobójstwa” i rozszerzenie śledztwa na inne państwa, w szczególności USA”.

Źródło: ProKapitalizm.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 40, średnia ocena: 4,90 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
elroman
Użytkownik
elroman

Zamiotą pod dywan.

kufel10
Użytkownik
kufel10

Pokrzyczy, pokrzyczy, ta kontrolowana opozycja… fajny chłop w sumie i nieźle sie trzyma.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

A ja trzymam kciuki. Was już też wzięła delikatnie mówiąc melancholia, niewiara, niemoc, zwątpienie. Czekacie na śmierć? Pora wziąć się grupowo za zmiany, pora jawnie i zdecydowanie popierać takie działania jak cytowane, pora dać odpór choćby mentalny, energetyczny. Cud nie nadejdzie, zmiany musimy sami wypracować.

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

@Dgruzin
To jakbyś próbował zniszczyć mafię skorumpowaną policją, sądem czy przekupionym wojskiem.