Korupcja w Kanadzie? Przecież w Afganistanie jest większa!

Opublikowano: 22.03.2024 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1230

Liberalna deputowana powiedziała podczas komisji etyki w Izbie Gmin, że Kanadyjczycy, którzy uważają, że Ottawa jest skorumpowana, powinni „przyjrzeć się Afganistanowi”

Pam Damoff reprezentuje okręg Oakville – North Burlington w Ontario, stwierdziła, że Kanadyjczycy, którzy uważają, że rząd Trudeau jest zbyt skorumpowany, powinni spojrzeć na sytuację w rozdartym wojną Afganistanie.

Wypowiedziała się na temat tego na posiedzeniu komisji etyki, na którym omawiano decyzję RCMP o nieprowadzeniu dochodzenia karnego w sprawie skandalu SNC-Lavalin.

„Powiedziano mi, że mój rząd jest skorumpowany i często mówię ludziom: Spójrzcie na Afganistan, spójrzcie na to, co dzieje się teraz na Bliskim Wschodzie, jeśli naprawdę chcecie zobaczyć kraje, w których rządzą terroryści, jak w Gazie” – dodała. „Mamy Afganistan, kobiety i dziewczęta nie mają żadnych praw i naprawdę martwi mnie, gdy ludzie porównują się do innych krajów na całym świecie. Podobnie jak Rosja, porównując do niej Kanadę”.

Komentarze Damoff wywołały szybką reakcję w mediach społecznościowych, a wielu Kanadyjczyków uważa, że samo wskazywanie na bardziej skorumpowany rząd niż twój własny nie jest idealną obroną.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.