Koronawirus to broń biologiczna?

Opublikowano: 14.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 24

Dr Zbigniew Hałat o zapowiedziach rządu wprowadzenia rozporządzenia o stanie zagrożenia epidemicznego oraz problemie, jakim jest brak odpowiedniej liczbie respiratorów w europejskich krajach. Podkreśla, że najważniejsze, aby ludzie poddali się kwarantannie. Informuje, że nauka powoli odkrywa tajemnice, które kryje covid-19. Coraz więcej jest dowodów na to, iż koronawirus jest bronią biologiczną. Oskarżenia padają na Chiny i USA: „Albo jest to atak umyślny, albo to jest uciekinier”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o