Koronawirus – killer elektroniki

Opublikowano: 14.03.2020 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 12

Internet stał się nieodzowną częścią naszego życia w obecnych czasach. Niemalże każdy z nas dysponuje jakimś urządzeniem elektronicznym pozwalającym połączyć się z tą globalną siecią. Jest ona największym źródłem informacji, ale także najszybszym sposobem komunikacji.

W obliczu pandemii koronawirusa i narastających hospitalizacji osób zakażonych nasze urządzenia elektroniczne nie będą mieć łatwego życia. Według informacji podanych w programie poradnikowym TVP Info osoby przebywające w izolatkach szpitalnych po wyleczeniu będą musiały oddać wszystkie swoje rzeczy do dezynfekcji. Te, które nie będą nadawać się do odkażenia, zostaną zniszczone. Stąd apel, by zabierać ze sobą tylko te rzeczy, które nie stanowią dla nas dużej wartości, m.in. tanie sprzęty elektroniczne, które umożliwią nam podstawową komunikację z najbliższymi, a których strata nie będzie dla nas bolesna.

W świetle tych informacji pojęcie izolacji nabiera znacznie szerszego znaczenia, gdyż grozić nam zaczyna nie tylko izolacja społeczna, ale także elektroniczna.

Autorstwo: JZ
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,58 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Admin WM
Administrator

Głupota. Przecież koronawirus na przedmiotach umiera w ciągu kilku dni. Na plastiku podobno 3 dni. Ale jak trafi się idiota-służbista, który zamiast wziąć przedmioty do kwarantanny (i umieścić w jakimś magazynie) zniszczy je, nie będzie odszkodowań, bo ustawa koronawirusowa zdejmuje jakąkolwiek odpowiedzialność za szkody. Można zniszczyć co tam władza chce, bez konsekwencji. Teoretycznie w imię walki z koronawirusem można nawet legalnie… zabijać ludzi.

pikpok
Użytkownik
pikpok
majkel
Użytkownik
majkel

Rzeczywiście, można przedmioty poddać kilku dniowej kwarantannie i po bólu, po jaką cholerę czyjeś dobra materialne niszczyć. Widocznie politykierzy chcą pokazać z jaką determinacją “walczą” z chińskim tyfusem, ale to pokazuje jedynie ich prostactwo i głupotę

KrisK
Użytkownik
KrisK

Miło by było jak by takie rewelacje były podawane z źrudłowym materiałem albo linkiem do niego. Chociaż dokładną datą publikacji i tytułem programu.