„Koran” przepowiedział powstanie i zmierzch ISIL

Opublikowano: 13.03.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 3

Mufti Tatarstanu Kamil Iskanderowicz Samigullin informuje, że prorok Mahomet, jak się okazuje, już dawno przewidział powstanie państwa islamskiego – międzynarodowa organizacja terrorystyczna i nieuznawany kraj, który ogłosił globalny kalifat i opanował głównie terytorium Syrii i Iraku, a także prowadzi dziś walkę na terytorium innych państw.

Legendarny założyciel islamu przewidział zmierzch ISIL i nawet przyczynę upadku przyszłych terrorystów. Mufti jest postacią religijną, która cytuje starożytne hadisy (tradycja słów i czynów Proroka), w których Mahomet przewidział m. in. pojawienie się młodych i głupich muzułmanów, którzy interpretują treść Koranu nie tak, jak trzeba. Z tego powodu wydarzyło się wiele zła.

Drugi hadis ze świętej księgi mówi, że głupi muzułmanie chcą ustanowić własne państwo pod czarnymi flagami, ale to nie będzie funkcjonować, bo w końcu ci grzesznicy z pewnością powstaną przeciwko sobie nawzajem ze względu na ich wewnętrzne podziały.

Słów proroka nie da się inaczej zinterpretować. Mahomet, jak można wnioskować, także widział przyszłość i uświadomił sobie, że jego zwolennicy, którzy zeszli z właściwej drogi, użyją islamu jako broni, a nie narzędzia do osiągnięcia duchowego oświecenia muzułmanów. Samigullin ma nadzieję, że przestępcze państwo islamskie utonie w zapomnieniu tak szybko, jak to możliwe, a w krajach Wschodu nastąpi długo oczekiwany przez zwykłych ludzi pokój.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

A jest tam coś o sponsorach?

jakiskretyn
Użytkownik
jakiskretyn

No tak, twórcy ISIL też mogli przeczytać tę hadisę, stąd czarne flagi. ;)

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Oni przeczytali inne hadisy, te o prowrocie Mahdiego i z wielkim zapałem nasladują jego ruchy, również przez Proroka (PZN) przepowiedziane.