Kontrakt Billa Gatesa na śledzenie zakażonych przed COVID-19

Opublikowano: 19.06.2020 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1109

W sierpniu 2019 r. Fundacja Billa i Melindy Gates pomogła w negocjacjach na rządowy kontrakt warty 100 miliardów dolarów – sześć miesięcy przed przybyciem „pandemii” do Stanów Zjednoczonych i cztery miesiące przed jej wybuchem w Chinach.

Szokujące odkrycia zostały ujawnione na podcastach „Thomas Paine Podcast” i „Moore Paine Show” na Patreon przez dwóch śledczych, którzy wcześniej ujawniali sprawę masowego oszustwa podatkowego Fundacji Clintonów podczas przesłuchania w Kongresie. John Moynihan i Larry Doyle zeznali w Kongresie, szczegółowo opisując oszustwa i systemy wykorzystywane przez Clintonów, aby uniknąć płacenia do 2,5 miliarda dolarów podatków federalnych.

Duet śledczy w swoim pierwszym od tamtego czasu wywiadzie ujawnił, że przedstawiciele Fundacji Gatesa spotkali się z kongresmenem Bobbym L. Rushem w Rwandzie w Afryce Wschodniej w połowie sierpnia 2019 r., aby dogadać, kto zdobędzie grant na rządowy program śledzenia zarażonych. I właśnie w zeszłym miesiącu – dziewięć miesięcy po spotkaniach z fundacją Gatesa w Rwandzie – Rush, demokrata z Illinois, wprowadził ustawę 6666 RB z budżetem 100 miliardów dolarów, o nazwie „COVID-19 Testing, Reaching and Contacting Everyone (TRACE) Act”.

Ustawa Rusha ustanowi krajowy program testów na koronawirusa i śledzenia kontaktów jakie mieli zakażeni, który będzie prowadzony przez Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

Od tamtej pory dowiedzieliśmy się, że kongresman Rush podróżował ze swoją małżonką do Rwandy pomiędzy 12 a 19 sierpnia 2019 r., aby wziąć udział w rozmowach i tygodniowym wydarzeniu sponsorowanym przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Rockefeller Brothers Fund.

Jak jednak możesz negocjować produkty związane z monitorowaniem pandemii na sześć do siedmiu miesięcy przed pojawieniem się wirusa?

Źródło oryginalne: TruePundit.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Cosmo 20.06.2020 07:45

  Ale to przecież nietoperz… targowisko… No przypadek zwykły!

  Nie?!

  No ale jak oni tak mogli…?
  Przecież to jestem szalone.

  Na stos z nimi! Sam nazbieram drewna i podpalę tyko powiedzcie gdzie go ustawić!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.