Końskie warkocze – niepokojące zjawisko wśród zwierząt

Opublikowano: 22.05.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 53

Zgodnie z opisem naszego badacza kultury ludowej Oskara Kolberga, w naszym kraju panowało i panuje nadal przekonanie, że istnieją nieznane siły przybierające postać fizyczną, które w jakiś niezrozumiały sposób oddziałują na na stan fizyczny zwierząt. Zjawisko plecionek na grzywach końskich i ich skrajne wyczerpanie znane jest już w różnych zakątkach świata. Informacje o plecionych grzywach końskich pojawiają się w USA, Rosji, Polski, Czechach i wielu innych krajach. Efekt zawsze jest ten sam. Dziwne warkocze na grzywie konia, totalne wycieńczenie zwierzęcia, pot a niekiedy piana na sierści i paniczny strach w oczach i zachowaniu. W dzisiejszym odcinku przybliżamy to niezwykłe zjawisko.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o