Końskie warkocze – niepokojące zjawisko wśród zwierząt

Opublikowano: 22.05.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 344

Zgodnie z opisem naszego badacza kultury ludowej Oskara Kolberga, w naszym kraju panowało i panuje nadal przekonanie, że istnieją nieznane siły przybierające postać fizyczną, które w jakiś niezrozumiały sposób oddziałują na na stan fizyczny zwierząt. Zjawisko plecionek na grzywach końskich i ich skrajne wyczerpanie znane jest już w różnych zakątkach świata. Informacje o plecionych grzywach końskich pojawiają się w USA, Rosji, Polski, Czechach i wielu innych krajach. Efekt zawsze jest ten sam. Dziwne warkocze na grzywie konia, totalne wycieńczenie zwierzęcia, pot a niekiedy piana na sierści i paniczny strach w oczach i zachowaniu. W dzisiejszym odcinku przybliżamy to niezwykłe zjawisko.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o