Koniec ze „sterylnymi operacjami” Izraela

Opublikowano: 16.12.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 488

Wysoko postawiony przedstawiciel Sił Obronnych Izraela, korzystając z prawa do zachowania anonimowości, oświadczył, że Izrael nie będzie więcej przeprowadzał „sterylnych operacji” przeciwko przywódcom palestyńskich bojówkarzy.

„W kolejnym konflikcie nie będziemy bombardować szpitala w Gazie, jednak i na takie „sterylne” likwidacje, które prowadziliśmy podczas operacji „Słup obłoków”, nie możemy sobie więcej pozwolić. Będziemy zabijać terrorystów, gdziekolwiek będą się znajdować” – powiedział on.

Wcześniej zastępca szefa biura politycznego Hamasu Mousa Abu Marzook, z okazji 25-lecia utworzenia islamistycznego ugrupowania, oświadczył, że Hamas nie ustąpi wojennej sile przeciwnika. Nie uściślił on jednak, co właściwie ma na myśli.

Źródło: Głos Rosji


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. davidoski 16.12.2012 11:26

    Zamiast tego zastosują naloty dywanowe. W imię pokoju i wolności.

  2. amateo 16.12.2012 11:42

    No przeciez to walka o pokój…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.