Koniec z wywieszaniem flag LGBT i BLM na ambasadach USA?

Opublikowano: 14.01.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1656

Kongresmeni republikańscy przedstawili w tym tygodniu projekt przepisów mających zabraniać wywieszania w amerykańskich placówkach dyplomatycznych i konsularnych na całym świecie, innych flag niż oficjalna flaga państwowa Stanów Zjednoczonych.

https://www.youtube.com/watch?v=JPHtdPzpYm0

Nowy projekt, zainicjowany przez Jeffa Duncana z Południowej Karoliny, gdyby uzyskał aprobatę, zatrzymałby szaleństwo wywieszania flag rasistowskiego ruchu Black Lives Matter oraz flag odrażającego ruchu gejowskiego LGBT+.

Podczas administracji prezydenta Donalda Trumpa, sekretarz stanu Mike Pompeo zakazał wywieszania tego typu flag, lecz reżim uzurpatora prezydenckiego Joe Bidena zmienił przepisy, upoważniając ambasady do wywieszania flag BLM i „dumy gejowskiej”.

Z Departamentu Stanu wyciekła też nota, która wprost nawołuje do „popierania używania terminu Black Lives Matter i do wywieszania flag BLM na zewnętrznym maszcie” placówek dyplomatycznych.

Na podstawie: FoxNews.com
Źródło: Bibula.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 14.01.2023 16:22

    Zaraz te środowiska podniosą jazgot…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.