Koniec świata w przepowiedni Albina

Opublikowano: 04.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 561

Pewnego dnia Albin zostaje naznaczony stygmatami. Bada go ta sama grupa, która badała ojca PIO. Najnowsze techniki badań stanu fizycznego i umysłowego potwierdzają, że Albin ma wizje pochodzące nie z tego świata. W trakcie tych wizji krwawią jego stygmaty. Przekazuje światu wizję i ostrzeżenie kolejno od Marii z Nazaretu, Jezusa z Nazaretu oraz samego Boga. Jest w kontakcie ze wszystkimi bytami astralnymi i świętymi. Co zawiera jego przepowiednia?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 1,80 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o