Koniec płacenia gotówką

Opublikowano: 05.08.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1725

Wkrótce gotówka zniknie a wraz z nią finansowa wolność i niezależność obywateli. Podcast Suwerennego PL.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 05.08.2022 17:33

    A potem przyjdzie gwarantowana wyplata bez pracy i wszyscy sie uzaleznia od rzadu. On bedzie mogl ci wszystko dac ale rowniez wszystko zabrac. Staniecie sie niewolnikami do czego teraz dazy PiS.

  2. woma123 06.08.2022 00:27

    @AlbertW41

    Oni tego chcą! Moim zdaniem przynajmniej 2/3 społeczeństwa chce być niewolnikami za przysłowiową “miskę ryżu”, czyli iluzję dobrobytu (1300 zł na nic nierobienie, oto szczytny cel!). Nie zmienisz ich, a 1/3 nie ma nic do powiedzenia! Cel został dobrze określony. Nieświadoma niewola (jak w kultowym miasteczku z filmu “Interstate 60” czyli w polskim “tłumaczeniu” – “Ale jazda” – jeśli ktoś z 1/3 nie oglądał to koniecznie trzeba odrobić zaległości! Pozostałym nie polecam – dla nich strata czasu.)

    DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.