Konfederacja uderza nowym spotem z… pelikanem

Opublikowano: 26.09.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3592

Animacje Barbary Pieli już dawno podbiły media społecznościowe. Plastusie, wcześniej chętnie wykorzystywane przez TVP i redaktora Rachonia, straciły w telewizji publicznej swoje miejsce po tym jak zaczęły kwestionować sens pandemii. Teraz odnalazły swoje miejsce w… Konfederacji.

Konfederacja już od kilku miesięcy współpracuje z autorką animacji. Barbara Piela do tej pory przygotowała dziewięć odcinków „Pelikana” specjalnie dla Konfederacji. I to właśnie Pelikan jest głównym bohaterem tych animacji. Pelikan, który łyka wszystko, co mu jest podsuwane przez propagandę. Niezależnie czy to jest propaganda płynąca z TVN czy z TVP, od PiS-u czy od Platformy. Pelikan łyka wszystko, co mu podsuwają media i partie mainstreamowe.

W najnowszym odcinku lider PiS oraz lider Koalicji Obywatelskiej starają się przyciągnąć Pelikana najpierw obietnicami, że dadzą mu więcej niż ich polityczni oponenci. A potem tym, że sprowadzą do Polski… mniej imigrantów.

Jest też o wstawaniu z kolan, aferze wizowej i „Zielonej granicy” Agnieszki Holland. A wszystko w półtoraminutowej animacji.

„Nie łykaj wszystkiego jak Pelikan” – to hasło, które pojawia się w każdym odcinku „Pelikana” jako przestroga przed tym co mówią i co obiecują politycy. Głosu lektorowi, który czyta na zakończenie każdego Pelikana hasło przewodnie danego odcinka, użycza poseł Konfederacji Stanisław Tyszka.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 26.09.2023 12:46

    Ja tam wolę inne spoty, bardziej merytoryczne niż ten kabaret… oni sobie z nas jaja robią już teraz…

    Ot przykład merytorycznego spotu : https://www.youtube.com/watch?v=cpexDHltLBM

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.