Koncepcyjny inkubator wyhoduje twoje dzieci w domu

Opublikowano: 04.07.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 503

Program wytworzenia nowego człowieka pomału wypływa do mediów głównego nurtu. Ten globalistyczny program opisany został w 2007 roku w opracowanych przez Grupę Bilderberg brytyjskich trendach strategicznych i był wsparty badaniami żądającymi wytwarzania człowieka używając sztucznych łon, by redukować „naturalną nierówność” między płciami.

Choć patenty na maszynowe hodowanie ludzi złożono już w 1955 roku, to pierwszy model takiej hodowli pokazano najpierw w 1992 roku i następnie w 2017 roku. Generalnie planuje się, by tego typu technologie pojawiły się między rokiem 2030 a 2035.

Obecnie program ten wchodzi w fazę promocji, oferując obywatelom opcję „hodowania dzieci” w domowych inkubatorach. Jak podała gazeta „Tech Insider”, ten inkubator koncepcyjny byłby w stanie hodować dzieci przez 9 miesięcy w salonie. Produkt to tylko koncepcja, która została wymyślona przez studentów z Product Design Arnhem, ale w przyszłości może to być możliwe. Naukowcy ze szpitala dziecięcego w Filadelfii z powodzeniem doprowadzili do wyhodowania pozamaciczntch jagniąt, które wzrastały w „biotorbie” wypełnionej płynem owodniowym. „Biotorby” nigdy nie były testowane na ludziach, ale technologia się rozwija”.

Wielkie korporacje już szukają marketingowego klucza do wykradania DNA i do rozwoju rynku, na którym obywatele będą zamawiali modyfikację genetyczną ich przyszłego dziecka. Technologia wytwarzania syntetycznego ludzkiego genomu jest już dostępna od lat. Szukają też opcji na pobieranie nasienia od ludzi i hodowania ludzkich ciał w robotach.

„Jak widać, nie piszemy zatem o fantazji, ale o realnym programie tworzenia nowego człowieka poprzez rozlokowanie mobilnych zaawansowanych systemów in-vitro, zachęcających do odbywania z nimi stosunków seksualnych. Mężczyźni będą łączyli się z tymi systemami, natomiast kobiety będą zapładniane syntetycznym nasieniem z takich robotów. W ten sposób ludzkość nie będzie chciała i nie będzie mogła kwestionować, czy zniszczyć kolejnego hybrydowego, syntetycznie wytworzonego potomka, ponieważ będzie ono wynikiem ich własnych decyzji” – napisał portal „Prison Planet” w artykule z 2018 roku i wydaje się, że obecnie widzimy pierwsze próby zapoznania z tym programem obywateli świata.

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. janpol 05.07.2020 01:43

    Śpiewka przyszłości ale ja widzę pozytywy. Może wreszcie skończy się to co inni nazywają antykoncepcją przez aborcje a ja nazywam, tak jak uważam, czyli zabijaniem nienarodzonych na żądanie i nikt jak na razie mnie nie przekonał, bo skoro nie wiadomo kiedy zarodek staje się człowiekiem to należy przyjąć, że jest nim od zapłodnienia (zespolenia jaja i plemnika) a na dodatek taki zarodek jest też już podmiotem prawa cywilnego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.