Koncepcyjny inkubator wyhoduje twoje dzieci w domu

Opublikowano: 04.07.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1018

Program wytworzenia nowego człowieka pomału wypływa do mediów głównego nurtu. Ten globalistyczny program opisany został w 2007 roku w opracowanych przez Grupę Bilderberg brytyjskich trendach strategicznych i był wsparty badaniami żądającymi wytwarzania człowieka używając sztucznych łon, by redukować „naturalną nierówność” między płciami.

Choć patenty na maszynowe hodowanie ludzi złożono już w 1955 roku, to pierwszy model takiej hodowli pokazano najpierw w 1992 roku i następnie w 2017 roku. Generalnie planuje się, by tego typu technologie pojawiły się między rokiem 2030 a 2035.

Obecnie program ten wchodzi w fazę promocji, oferując obywatelom opcję „hodowania dzieci” w domowych inkubatorach. Jak podała gazeta „Tech Insider”, ten inkubator koncepcyjny byłby w stanie hodować dzieci przez 9 miesięcy w salonie. Produkt to tylko koncepcja, która została wymyślona przez studentów z Product Design Arnhem, ale w przyszłości może to być możliwe. Naukowcy ze szpitala dziecięcego w Filadelfii z powodzeniem doprowadzili do wyhodowania pozamaciczntch jagniąt, które wzrastały w „biotorbie” wypełnionej płynem owodniowym. „Biotorby” nigdy nie były testowane na ludziach, ale technologia się rozwija”.

Wielkie korporacje już szukają marketingowego klucza do wykradania DNA i do rozwoju rynku, na którym obywatele będą zamawiali modyfikację genetyczną ich przyszłego dziecka. Technologia wytwarzania syntetycznego ludzkiego genomu jest już dostępna od lat. Szukają też opcji na pobieranie nasienia od ludzi i hodowania ludzkich ciał w robotach.

„Jak widać, nie piszemy zatem o fantazji, ale o realnym programie tworzenia nowego człowieka poprzez rozlokowanie mobilnych zaawansowanych systemów in-vitro, zachęcających do odbywania z nimi stosunków seksualnych. Mężczyźni będą łączyli się z tymi systemami, natomiast kobiety będą zapładniane syntetycznym nasieniem z takich robotów. W ten sposób ludzkość nie będzie chciała i nie będzie mogła kwestionować, czy zniszczyć kolejnego hybrydowego, syntetycznie wytworzonego potomka, ponieważ będzie ono wynikiem ich własnych decyzji” – napisał portal „Prison Planet” w artykule z 2018 roku i wydaje się, że obecnie widzimy pierwsze próby zapoznania z tym programem obywateli świata.

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
janpol
Użytkownik

Śpiewka przyszłości ale ja widzę pozytywy. Może wreszcie skończy się to co inni nazywają antykoncepcją przez aborcje a ja nazywam, tak jak uważam, czyli zabijaniem nienarodzonych na żądanie i nikt jak na razie mnie nie przekonał, bo skoro nie wiadomo kiedy zarodek staje się człowiekiem to należy przyjąć, że jest nim od zapłodnienia (zespolenia jaja i plemnika) a na dodatek taki zarodek jest też już podmiotem prawa cywilnego.