Kompleks Zbawiciela Billa Gatesa wymyka się spod kontroli

Opublikowano: 03.04.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2419

Wielki filantrop Bill Gates nie ustaje w pomysłach jak ocalić Ziemię, tym razem jego wielki plan to przyćmienie promieni słonecznych. Jak sam mówi, bez względu na koszty, wprowadza plan, który podobno ma służyć rewitalizacji środowiska, a tym samym uratowaniu ludzkości.

Od wielu lat kładzie wielki nacisk na szczepienia i w ten sposób uratowanie ludzkości, przed…? Gates w wielu wystąpieniach mówił, jego szczepienia mają wyeliminować 15% szczepionych, co można rozumieć w walny sposób przyczynie się do ratowania nas wszystkich. Innym jego projektem wprowadzanym w życie jest przepustka ID2020 Aliance, która ma na celu, jest zidentyfikować i objąć kontrolą każdą osobę na świecie. Ta tożsamość cyfrowa proponowana przez Gatesa ma być niezniszczalna i towarzyszyć nam od urodzenia, aż do śmierci. W przyszłości ma być niezbędna do posiadania praw publicznych, aby uzyskać dostęp do edukacji, do świadczeń zdrowotnych, socjalnych, móc podjąć pracę, czy mieć możliwość przeprowadzania jakiejkolwiek transakcji kupna, sprzedaży. Ta cyfrowa tożsamość połączy naszą datę urodzenia, odciski palców, tęczówki oczu, dokumentację medyczną, poziom wykształcenia, przemieszczanie się, karty kredytowe, historię zatrudnienia, prawo jazdy, rachunki bankowe, etc.

Teraz jak napisał Duglas Golden z Western Journal, Gates wprowadza w życie projekt, który pomógłby zasłonić słońce”. Z kolei Reuters poinformował, że plan geoinżynieryjny-projekt Uniwersytetu Harvarda w dużej mierze finansowany przez Gatesa – „planuje przetestować kontrowersyjną teorię, że globalne ocieplenie można zatrzymać, rozpylając do atmosfery cząstki odbijające promienie słoneczne”. „Badania na otwartym powietrzu dotyczące rozpylania drobnych, odbijających słońce cząstek w stratosferze, aby zrównoważyć globalne ocieplenie, były od lat blokowane”. „Krótko mówiąc, Szwedzka Korporacja Kosmiczna zgodziła się pomóc naukowcom z Harvardu wystrzelić balon w pobliżu arktycznego miasta Kiruna w czerwcu przyszłego roku. Balon mógłby przewozić gondolę z 600 kg sprzętu naukowego do wysokości 20 km (12 mil)”.

Golden zacytował także czasopismo „Nature”, w którym plan został podzielony na krótsze terminy. Jak napisał Jeff Tollefson w Natury w 2018 roku „Pomysł jest prosty: rozpylić wiązkę cząstek w stratosferze, a ochłodzą one planetę, odbijając część promieni słonecznych z powrotem w kosmos” „Naukowcy byli już świadkami działania tej zasady. ” Alej tłumaczy: „kiedy Mount Pinatubo wybuchł na Filipinach w 1991 roku, wstrzyknął szacunkowo 20 milionów ton dwutlenku siarki do stratosfery-warstwy atmosfery, która rozciąga się od około 10 do 50 kilometrów nad powierzchnią Ziemi”. „Erupcja stworzyła mgłę cząsteczek siarczanu, które chłodziły planetę o około 0,5°C. Przez około 18 miesięcy średnia temperatura Ziemi wróciła do tego, co było przed przybyciem maszyny parowej”. Reuters również poinformował, że plan może posunąć się do przodu „jesienią 2021 r. lub wiosną 2022 r.” planowane jest wówczas „uwolnić niewielką ilość… nietoksycznego pyłu węglanu wapnia do atmosfery”, aby przetestować teorię. Robert Francis Kennedy Jr. siostrzeniec byłego prezydenta Johna F. Kennedy i syn Roberta F. Kennedy, pisarz i prawnik zajmujący się ochroną środowiska, a także przeciwnik szczepień publicznie stwierdził, że Bill Gates ma niebezpieczne obsesje i jest chory na „kompleks Mesjasza”. Jak widać, traktuje siebie jako zbawcę ludzkości, a Ziemię jako swoją prywatną zabawkę. Niebezpieczne jest to, że ten w swojej obsesji nie zdaje sobie sprawy, że taka ingerencja może mieć niepokojące konsekwencje.

„Jest kilka problemów z tym planem, z których najmniejsze jest to, że nie wiemy, jakie mogą być niezamierzone konsekwencje. Jednak dla ekologów problemem jest to, że nie rozwiązuje on globalnego ocieplenia w sposób, w jaki chcą to zrobić” – pisze Douglas.

Niclas Hällström, dyrektor szwedzkiego think-tanku ekologicznego WhatNext, powiedział Reuterowi: „Nie można przetestować spustu bomby i powiedzieć: To nie może wyrządzić żadnej szkody”. Również dodał, że ma zastrzeżenia do koncepcji „zmiany modelu opadów deszczu na plony”. Lili Fuhr, która kieruje działem międzynarodowej polityki środowiskowej w Fundacji im. Heinricha Bölla w Niemczech, powiedziała, że ​​projekt rzeczywiście „przekracza ważną polityczną czerwoną linię”. Dodała, że nie poprzestaną na tym małym eksperymencie, będą następne o wiele większe eksperymenty”. Reuters poinformował, że zarówno Fuhr, jak i Hällström powiedzieli, że doświadczenia Gatesa naruszają globalne porozumienie dotyczące geoinżynierii z roku 2010 roku na mocy konwencji ONZ o różnorodności biologicznej. Jim Thomas, współzałożyciel organizacji ekologicznej ETC Group powiedział: „Jest to w równym stopniu eksperyment polegający na zmianie norm społecznych i przekroczeniu granic, co eksperyment naukowy”. Tak jak w przypadku szczepień nikt nie słucha zdrowego rozsądku. Dla spełnienia życzeń Mesjasza Gatesa sprowokowano pandemię i zniszczono gospodarkę. Dla jego obsesji poprzez szczepienia, w ten czy w inny sposób, zredukować populację, a tych, co przetrwają ponumerować chipami i gotowe ludzkie bydło wepchnąć w epokę prehistoryczną.

Moim skromnym zdaniem, zabawa tego pseudo filantropa, któremu się wydaje, że jest Zbawicielem, to jest jak danie dziecku pudełka z zapałkami. Wszystko wskazuje na to, że idziemy po równi pochyłej w kierunku inżynierii klimatu, a to jest jak gra w rosyjską ruletkę.

Autorstwo: Ewa Marcinkowska
Źródło: WiciPolskie.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. belfanior 03.04.2021 11:01

    Zadziwiajace jest tez dla mnie milczenie rzadow nie zwiazanych/nie popierajacych Gatesa… Chlop czuje sie jak Zeus Gromowladny… Moze czas sprowadzic go na ziemie???

  2. bogdzio 03.04.2021 14:33

    Zgadzam się belfanior, może by zacząć od tego żeby przekonać tylu dziennikarzy ile się da żeby takich ludzi jak Gates Shwab nie nazywać filantrop czy zbawca albo broń Boże mesjasz bo ktoś czytający pobieżnie tekst czy tylko sam tytuł artykułu, niezrozumie, proponuję żeby używać takich określeń jak psychopata, szarlatan, dwulicowiec, obłąkaniec, odmieniec …itd

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.