Kolejny zwiastun końca świata

Opublikowano: 12.02.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia | RSS komentarzy

Przeczytano 1418 razy!

Jeden z pielgrzymów poinformował, że w Palestynie wywrócił się Dąb Abrahama. Drzewo to liczy sobie około 5000 lat, pod nim – jak zostało zapisane w “Biblii” – Abraham przyjmował Boga. Według legendy śmierć dębu jest jedną z oznak końca świata.

Dąb Abrahama znajduje się na terenie prawosławnego klasztoru św. Trójcy w Hebronie na Zachodnim Brzegu Jordanu w Autonomii Palestyńskiej. O wywróceniu się obumarłego drzewa poinformował na “Facebooku” jeden z pielgrzymów.

Według legendy obumarcie Dębu Mamre jest jedną z oznak końca świata. W 1996 roku drzewo obumarło, ale nadal pozostawało na swoim miejscu. Kilka lat temu pojawiły się dwa nowe pędy. Pozwoliło to wiernym uważać, że światu po raz kolejny zostały wybaczone jego grzechy.

Rosyjska Misja Duchowa zapewniła, że sytuacja z Dębem Abrahama jest pod kontrolą. Rosyjscy specjaliści zajmują się usunięciem martwych części, które przeszkadzają młodym pędom we wzroście.

Jak podkreślono, wszystkie fragmenty starożytnego dębu są zbierane i udostępnione pielgrzymom w klasztorze w Hebronie, na którego terenie się znajduje.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 2,00 (na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X